• o sırada 2 bin yıllık derin devletin oturma odası :
    - unuttuk biz bunları ya, ekşide okudum abi gönderecek miyiz aksaçlılar olarak bişiy söyleyin biriniz yav!
  • şahsım
  • bir günde gönderilirler. bu saatten sonra gitmezler düşüncesine inanmanızı istiyorlar.

yalan söylüyorlar.
  • herhangi bir parti degildir zira sebebini açıklayayım. geçtiğimiz günlerde adres değişikliği için istanbul başakşehir nüfus müdürlüğüne gittim. ıçeride nüfus ve vatandaşlık işlemi yapan 20 kişinin 18 tanesi misafir vatandaşlarımızdı. adamları siz göndermeyi konuşurken onlar memleketimize ortak oldular. bosuna rüyalara dalmayın.
  • partiyi bilmemde 20-45 yaş arası suriyelileri askere alacaksın. görev yerleri de suriye, lübnan falan olucak. görev süreside 1 yıl olacak.

ceza kanunundaki cezaları da suriyeliler için 2 kat olarak vericeksin. yapılan maddi destekleri ve arapça tabelaları da yasakladın mı kendileri gider merak etmeyin.
  • suriyelilerde fiziksel bir güç görüyorum bu bile düşündürücü çünkü fiziksel yapı kişilerin maneviyatına ve dışavurumlarına etki eder.
    deli gücü olduğunu bilir ,fiziksel durum kişileri bu yönde teşvik eder.
    o dayı dayı halleri ,dayılanmaları buradan bile geliyor olabilir ,böyle bir şeyle naaparsın üstelik o taraf atılgan ve ilkel olursa ?
    bu bile kaygı verici.
    kendileri gitmez bunların değil mi?! ,,
  • akparti'dir, türkiye'yi bu kafayla suriye'ye cevirecekleri icin suriyeliler'in türkiye'de kalmak veya suriye'ye geri dönmek arasinda karar vermeleri zor olmayacaktir.
  • suriyelilerin sükunet içinde bu ülkeyi terk edeceğine inanmadığım için hangi parti olduğunun önemi yok.

ama gitmek zorunda kalacaklarına bayağı eminim. tabi türkiye'yi zor durumda bırakarak.
  • olsa da versek
hesabın var mı? giriş yap