*

• birinin bir siyasi partiyi desteklemesi için para vermesi mi?
    sığınmacı olarak bulunan kişilerin, iktidar partisinin ilçe binasını basması mı ?
    hangisi daha rezilce bilemediğim durum!
  • müslümanlıkta var olan "alın teri kurumadan işçinin hakkı ödenmelidir" prensibinin çiğnenmesine gösterilen tepkidir.
  • besim tibuk'tan gelsin. link
  • konu topraklarını, vatanını savunmak olunca arkasına bile bakmayan yurtsuz, beleşçi, asalak, tembel şerefsizlerin tepkisi. sizin gibi asalaklar yüzünden ülkeler kalkınamıyor, şimdi duyar kasan biri çıkıp "o insanları o hale getirenlerin suçu" hayır efendim, mücadele etmeden, savaşmadan, denemeden kolaylarına nasıl geçiyorsa öyle yaşayan insanlar çektikleri acıları, sefaleti, yoksulluğu "çoooh zenginler var" diyerek, adaletsizlikten bahsederek hayıflanmasın. umarım kısa zamanda ülke dedikleri ahırlarına dönerler.

bunlara yüz veren, kendi halkından daha çok imkan sağlayan akp hükumeti de bu asalaklar gibi söküp atılacak umarım ülkenin üstünden. oy kasmak için nerede hırsız, uğursuz, vasıfsız suriyeli var doldurdular ülkeyi. düzgün olarlar tabi direkt avrupa...
  • başlığı açan arkadaş kaynak g*tüm yazsaymış daha sağlam kaynak vermiş olurdu.
    facebook ta paylaşılan bir videoyu, mitinge katılanlara yardım yapılmadı diye akp binası basıldı yazarak gelip buraya başlık açmak acizliktir.
    kaynaklar düzgün olsun lütfen.
  • çok yakında kendi ülkemizde mülteci olacağız.
  • besle kargayı oysun gözünü.
    (bkz: bir türk atasözü)
  • biri yetim, diğeri itfaiye kelimesini içeren iki özlü sözü akla getiren olay.

müstahak mı ? sonuna kadar.
  • zuuuuuhahahhahahahahahhahahahhahahahhaa kurban oldugum verdikce veriyor

verin la emekci suriyelilerin parasini.
hesabın var mı? giriş yap