şükela:  tümü | bugün
  • olayın aslı nedir bilmiyorum ama böyle bir şey benim yaşadığım mahallede olmuştur.

www.haberturk.com/tv/burasi-turkiye/video/palali-saldirganlar-mahalleyi-birbirine-katti/507121
    edit: arkadaşlar sağdan soldan olay duymadım benim mahallemde oluyor. bursa çarşamba pazarı şu anda bu konuyu konuşuyor ve geri dönüşler çok da sempatik değil. olayın aslı dediğim, olayın sebebini bilmiyorum. ama mainstream basın haberi veriyorum. ayıptır yahu.
  • bu tarz olaylar genelde hep suriyeli diye başlıyor sonra yerli hanzolar olduğu ortaya çıkıyor. az daha uğraşırsak suriyelilere zulümde esed'i geçeceğiz.
  • (bkz: svihs) demezsem olmaz.
  • kendi ülkesinde bi bok yapamayan bizim ülkemizde dayılanıyor.
  • suriyeliler din kardeşimizdir. yaptıklarına karşı çıkan fetöcüdür. reis daha fazlası gelsin dedi siz daha mı iyi bileceksiniz neyi neden yaptıklarını. susun oturun fetöcüler sizi.
  • eğer doğruysa yakında cadı avı gibi suriye avına neden olacak hede.
    dünyanın herhalde en çomar insanı bu suriyeliler çıktı. o da bizim şansımıza, bize çıktı.
    dünya uluslarının çöldeki bahtsız bedevisiyiz resmen.
  • kumarda kaybet sonra suriyeli diye hakkını verme mağdur edebiyatı yapıp suriyeli istemiyoruz diye hayıflanarak anır.

tipik yurdum insanının ağlaklığı.

ha ben de suriyelilere karşıyım ama büyük resmi görmek lazım. *
  • türk milleti, suriyelileri ülkesine geri göndereceğim diyen muharrem ince ve meral akşener yerine milyonlarca suriyeliyi ülkeye kabul eden ve milyarlarca dolar harcayıp, her alanda türk vatandaşları ile eşit hatta daha ileri haklara kavuşmasına vesile olan recep tayyip erdoğan'a %52 destek vererek bu politikalarını da aynı zamanda onaylamıştır.
    sonuçta yok öyle hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin. bu tarz ufak tefek olaylar olacak tabi ki. büyütmemek lazım.
  • (bkz: kill'em all)
  • hakkımız yendiğinde türk polisine gidip şikayetçi olmak yerine palayla adam kovalayıp yaralayınca haklı oluyormuşuz okuduğum yoruma göre. anırıyor dediğin senin vatandaşın ve mahallesinde sokakta satırla adam kovalandığı için ''anırıyor'' birader. sayı ile kendine gelirsen iyi olur