şükela:  tümü | bugün
  • bu çok yazık olan sığınmacı kardeşlerimiz, canlarımız, ciğerlerimiz bursa’da kahvehane basıp palayla adam yaralıyolar artık. emeği geçen herkesin amk. link
  • (bkz: svihs)
  • memleketi afganistan ve pakistan'a çeviren şerefsizleri o palalar ile doğrasalar keşke. % 50'nin puştluğunu diğer %50 çekiyor. bu nasıl iş lan?

ben mi amerikan ve arabistan gazına gelip karıştırdım suriye'yi? kim karıştırdıysa o sarayında ağırlasın.
  • 24 haziran seçim sonuçlarına bakıyoruz hemen;

rte: %55.5
    cumhur ittifakı: %56.8

https://secim.haberler.com/…/bursa-secim-sonuclari/

hortumu yakaladım gençler, gelin sırayla dedirtmiş saldırıdır.
  • onlar savaştan kaçan garip kardeşlerimiz bizim böyle ufak tefek taşkınlıklarını hoşgörün. çok da üstüne gitmeyin.

(bkz: bi grup öfkeli genç)
    (bkz: svihs)
  • kessin yalan haberdir. bunu yapan kesinlikle fedöcü uruk hailerdir ve büyük ihtimalle cehapeye oy vermişlerdir.
    savaştan nargilesini ve palasını zor kurtarıp, tatlı canını plajlara ve su parklarına atmış yerli ve milli suriyeli kardeşlerimize karşı ırkçılık yapmahahahhadaasd.

svihs.
  • bursada suriyeli biri akp'den milletvekili adayı yapılmıştı değil mi?

e sen adamlara vekillik vermeye kalkarsan olacağı budur.
  • suriyeli oldukları kesin dimi lan !!! o kadar sövüp sayıyoruz sonra diyarbakırlı yozgatlı falan çıkıyorlar. kesinse önce sövüp sonra candan ciğerden bir ohhh çekicem. çünkü bizim bursa değil palalı, roketatarlı saldırıyı bile hakediyor.
  • bu kardeşlerimize güzel haberi vereyim. eyy suriyeli mazlum kardeşim artık kahvehane basmayacaksın. bu pişpirik oynanan yerlere gitme luzumu göstermeyeceksin. çünkü artık milllet kırathaneleri var. bir yandan palayla saldırıp bir yandan bedava kek yiyip karnını doyurabileceksin. üstüne çay ve kahve de var.
  • dün eczane olayının failleri suriye'li çıkmadı diye sevinen kardeşler buna ne diyecekler acaba. suriyelilerin çıkardığı onlarca olay var bunları dile getirmek ırkçılık oluyor. hadi oradan. hadi oradan.