şükela:  tümü | bugün
  • kürtler gibi başımıza kalıp , demokrasi adı altında amerikan desteğini arkalarına alıp bizden toprak isteyeceklerdir amq
  • yakın bir gelecekte mutlaka gerçekleşecektir. ak parti kitlesi bu adamlardan en az bizimki kadar nefret ediyor. şu ana kadar ülke geneli sosyal bir problem çıkmamasının sebebi, ak partililerin tayyip erdoğan başta olduğu sürece türkiye'de karışıklık istememesi. ancak suriyelilerin bu saldırıları ve yer yer gerçekleştirdikleri tacizler bitmediği sürece, suriyelilere olan nefret git gide büyüyecek ve iktidarda hangi parti olursa olsun bu sorunu onları göndererek çözecektir.
  • üreme oranlarına bakılmadan söylenmiş boş cümle. azınlık olmaya hazırlanın derim. ben şimdiden alıştırıyorum kendimi. ya da yerli ve de milli kardeşlerim çoğalın, hep azınlık kalsınlar.
  • akpli bir arkadaşla konuştum bu konuyu, kendisi suriyeli kardeşlerim diyor onlar için. ısrarla burdaki gezicilerden, kurtlerden vs daha iyi vatandaş olduklarını idda ediyor. onların kafasında, suriyelileri iyice doluşturup, muhalif kesimi olabildiğince azınlığa düşürmek var.
    bir çok akplinin de bu görüşte olduğunu düşünüyorum. miss gibi ucuz iş gücü ve kendi kafalarında, koyun gibi güdebilecekleri milyonlarca insan.
    tanım: bu devran sürdükçe gelmeyecek gün.