şükela:  tümü | bugün
  • akp hükümeti'nden aldıkları cesaretle türkiye'de suç fırtınası oluşturma işine kendini iyice kaptıran suriyeli böceklerin bugün işledikleri suçlardan sadece biri. alanya'da yaşanmıştır, aslında birden fazla suriyelinin, otelde animatörlük yapan bir türk gencini bıçaklaması hadisesidir ama karakter sınırlaması dolayısıyla "suriyeli" yazmak durumunda kaldım.

zoru görüp, akp hükümetinin de gel gel yapmasıyla, ülkemizin dört bir köşesini zapteden bu çöl fareleri, türkiye'de zincirlerinden boşanmış gibi, pervasız bir şekilde her türlü suçu işlemeyi hobi edindiler kendilerine. aynı gün içerisinde sırf basına yansıyan üç iğrençlikle bugün de kendilerini unutturmamayı başardılar. malum 15 yaşındaki kızın fotosunu çekerken yakalanan bir maymun, yine izmir'de anne kızı arkalarından gizlice fotoğraflarken yakalanan başka bir suriyeli maymun ve alanya'daki bu hadise.

türkiye'nin şimdi ve yakın gelecekteki en büyük beka sorunu, başını suriyelilerin çektikleri bu mülteci hadisesidir. hepsi derhal ülkelerine geri gönderilmelidir.

okumak isteyen için haberin linki; http://www.alanyaadres.com/…icakladilar-h31847.html
  • öncelikle ben türk oğlu türküm ve türkler bildiğim kadarı ile milyonlarca yıldır birbirlerini bıçaklarlar yani suriyeli yapınca hemen niye aha suriye tüh pis kaka oluyor...
  • aptalın tekine hitaben söylüyorum,demiş ki türkler yapınca oluyor da neden suriyeli yapınca sıkıntı? bre ıq fukarası senin ben olmayan mentaliteni sikeyim
  • turklerin basina gelmis en kotu sey islamiyeti kabul etmek. gerisi boyle corap sokugu gibi geliyor iste. cahillik geri kalmislik bagnazlik bunlarin hepsi arap hayranligindan meydana gelen faktorler.
  • tipik bir ortadoğulu davranışıdır. ortadoğulu medeni değildir. konuşmaktan anlamaz. konuştukça senin aciz olduğunu, gücünün yetmediği için öyle davrandığını düşünür. ortadoğulu kesici/delici/ateşli silah taşımayı ve kullanmayı bir erk olarak görür. onun için tartışma diye bir olay yoktur. karşıdakini kendisinden çok daha güçsüz görürse tekme tokat, biraz tehdit oluşturacak şekilde görürse de üzerinde veya çevresinde o anda bulunan zarar verici aletle dalar. bu ortadoğu coğrafyasının bir değişmezidir. bu yüzden çok uzun süredir ortadoğuda medeniyet gelişmez. zira medeniyeti geliştirebilecek kişilerin ortadoğuda hayatta kalma şansı düşüktür, var olan sistemi değiştirmeye çalıştıklarında zaten devlet veya devlet destekçisi halk tarafından eğer şanslı ise sindirilir, değilse yok edilir.

o yüzden, suriyeli ya da türk fark etmeksizin, bu coğrafyada bu tip olaylar ben kendimi bildim bileli yaşanmakta. zira kafa yapısı bu. ama şu var ki, genelde mülteci diye bahsedilen azınlıklar, gittikleri ülkede kontrol altında tutulurlar. devletin baskısı daimdir. fakat bizim ülkemizde bu kontrol mekanizması ilk dönemler mevcutken, artık değil. kendileri de bunu bildikleri için her türlü aymazlığı yapmakta beis görmüyorlar.

29 yaşındayım. ben ilkokula giderken, ve de daha öncesinde, bu olaylar daha az yaşanırken, artık cehaletin ve medeniyetsizliğin(fiziksel güç kullanımının) kutsallaştırılması sayesinde, bu olaylar her geçen gün daha da sık yaşanmaya başladı. olayın özeti bu.
  • türk türk'e ne isterse onu yapabilir ve cezasını çeker çünkü burası t ü r k i y e!
    kampta tutulması gereken bir savaş kaçkını suriyeli elini kolunu sallayarak sokakta d o l a ş a m a z! bir de bıçaklamak?!..