şükela:  tümü | bugün
 • bu ülke ilk defa göçmen almadı fakat bu ülke bunlar yüzünden göçmenlerden nefret etti.
 • yediği kaba pisleyenlere bir örnek daha... kutsalımız olan türk bayrağı’nı alet ederek yapılan bu saygısızlığa gereken cezanın verilmesini sabırsızlıkla bekliyorum.
 • oraya 2 karı ve 4 çocuk daha çizmenizi rica ediciğim.

  başkentine gitsene orospu evladı

  almıyorlar ama. bu vatansız kansız orospu evlatlarını kendi ülkesi kabul etmiyor geliyor türk bayrağına montaj yapıyor o cüreti gösterebiliyor. bu orospu evlatları başkentlerine gidemez!

  insanlığa hakarettir araplar.

  edit: @xaxxbczczaaxa yazar paylaştı:

  https://eksiup.com/images/65/88/g458905w3him.jpg
 • insanoğlunun ne kadar nankör bir varlık olduğunu tekrar gözler önüne sermiştir.
 • kısaca kaşınan düşük zekalı bir insanımsı.
 • rahatsız olan memleketine dönsün dedirten çizim.

  ne işiniz var sizin burada?

  bam güm vatandaşlık alıyorsunuz, bir sürü saçma olayın, vahşetin altından siz çıkıyorsunuz, başka memlekette olsa çok çok iki kilometrekare alan içinde tellerle çevrili, izole bir hayat yaşayacak iken burada sağlıktan faydalanıyor, maaş alıyorsunuz, oy veriyorsunuz(!), sonra türkiye’de yaşayanlarımı şöyle böyle diye bayrak çiziyorsunuz.

  hoş bizim halka müstahak bu olanlar ama siz de ne arsız çıktınız be.

  defolun gidin ulan memnun değilseniz.

  yada beğenmediğiniz türkler kadar olun da taşınızı toprağınızı savunun. beğenmediğiniz bu halk tüm emperyal güçlerin oluşturduğu birliği, ayağında çarık, aç karnıyla toprağından sürmüş bir halk. siz kimsiniz ulan? kimin adına ağzınızdan dışkı akıtmaya çalışanlarınız var? nerden geliyor bu pervasızlık? yok biriniz çıkar türk kafası kesecem der, ötekiniz mahalle basmaya kalkar, berikiniz çoluğa çocuğa sapıklık yapar. yeter be. tamam siz bir projenin piyonları, cahil pokemonlarsınız amenna da, bu cesareti nereden alıyorsunuz? ne zannediyorsunuz ulan bizi? sktrin gidin beğenmiyorsanız. sığınmacı dediğin dertli tasalı olur. köpek gibi üremez. defolun artık trafik lambalarından, defolun artık sahillerde iğrençlik yapmaktan, defolun artık ülkemizden. bu ülke vatandaşı olarak sizi ülkemde istemiyorum. partizan bir adam değilim ama sizi ülkemizden göndereceğine inandığım bir siyasetçi çıksa ve sadece bunu vaat edip başka bir şey yapmayacağım dese ona oy atacağım. ülkedeki çarpılmış cahil sürüsü yetmiyordu, bir de sizi doldurdular. soysuzlar. sktrin gidin lan beğenmediğiniz yerde durmayın.
 • (bkz: nankörlük)
 • bana nankörlüğün resmini çizebilir misin abdullah.
 • nankörlük falan değil bu düpedüz orospu çocukluğu. rahatsızsan evine döneceksin soysuz piç.