*

• edit: (bkz: afgan gencin 17 yasindaki kiza saldirmasi)
    (bkz: afgan erkeklerinin sarkintilik yaptigi turk kizi)

ırkçı mıyım?
    evet, mevcut iktidarın bu afgan ve suri milletlerden oy devşirmesini istemiyorum

evet, 1939 yılında mustafa kemal atatürk'ün hatay'ı resmi olarak türkiye'ye kattıktan sonra bugünden 10 yıl sonra nüfusunun suriyeliler tarafından egale edilmesini sindiremiyorum, 10 yıl sonra türk toprağı olan hatay'ın suriyeliler tarafından çoğunluk olmasını kaldıramıyorum.

kendi vatandaşına porsiyon küçültün,
    akşam pazarından alışveriş yapın ucuz olur diyen zihniyet mülteci güzellemesi yapıyorsa,
    valla billa istemiyorum

benim ülkemde, benden daha rahat yaşamalarını kabullenemiyorum. kadınlarımızın gece sokağa çıktığında önlerinin kesileceği endişesi ile var olmak istemiyorum..

tek ortak yanımızın bile olmadığı bu bedevilerle aynı havayı solumak istemiyorum

8.5 yılda 40 milyar dolar harcadınız, aldığınız suriyeli yazın suriye 'ye tatile gidip dönüşte evleniyor ve gelince 6 çocuk yapıyor en az..

konu mazlum,mağdur olmaktan çoktan uzaklaştı..
    istemiyorum kardeşim, siktirsinler gitsinler..
  • en az 20 milyon türk vatandaşı da başlığı açan arkadaş gibi düşünüyor ve bu rakam her geçen gün katlanarak artıyor.
  • ikametlerinin çöl olması gereken bedevi sürüleri.
  • lan bize ekmek yok yer yok sildirin gidin ülkenize bana ne savaşmıyorsan benim derdim mi? kendi ülkesini satan beni hemen satar.
  • bu gözler caddebostan'da türk aradığını gördü. bisiklet yolunda çocuk tek başına takılıyor falan. alayı suriiiiii.
  • benim vatandaşım evine ekmek götüremiyorken, afganlıları veya suriyelileri beslemek dokunuyor arkadaş. bu ırkçılıksa evet ırkçıyım.
  • dürüst ol ; aynı şartlar ukraynalı , moldovalı , gürcü olsa ister miydin ?
  • istemiyorum ırkçılıksa ırkçıyım

benim ülkemdeki aileler sefillik çekecek onlar her şey gelip huzurumu bozacak edecek defolup gitsinler
  • hatay'lı ve suriye kökenli birisi olarak yazıyorum, biz hiçbir yerden göçmedik, hatay suriye toprağıydı ve 1939'da türkiye topraklarına katıldı. bizim ana dilimiz arapçadır ve suriye geleneklerine sahip olmamıza rağmen atatürk'e türklerden çok daha bağlıyızdır, inanmayanlar açsın baksın hataydaki araplar chp ye oy rekoru kırıyorlar her seçimde. ırkçıysan az ötemizde dur yeterli bizim için, hatay arap şehridir.

ha suriyeden şehre gelen selefi araplardan bizde son derece rahatsızız, türklerin yaşadığı yerlerde yaşıyorlar kendileri defne ve samandağ'da suriyeli göremezsiniz. arap nüfusa sahip olmasına rağmen türkiye'nin akp'den arındırılmış bölgeleridir.
hesabın var mı? giriş yap