• sağlık karnesinin kaldırılıp hastane işlemleri için tc kimlik numarasının yeterli olduğu bir ortamda üzerinde fazla durulmaması gereken sözler. ha bir de metrobüs var.
  • seçim zamanları ülkeyi rehin alan örgütün destek kaybettiği netleştiğinde ilginç bir tesadüfle her seferinde terör saldırıları başlayan, iç huzuru bozmak için örgüt yönetimindeki militanlar tarafından elden gelenin yapıldığı ülkede, dışişleri bakanı ve genel kurmay 2. başkanının olduğu ortamda milli istihbarat teşkilatı müsteşarı tarafından 2014 yılında ortaya atılan fikirdir.
    (bkz: 21 kasım 2022 gaziantep roket saldırısı)
  • "boş alana" demesinin bir şey değiştireceğini sananların olduğu ifade. yahu adam durduk yere savaşa bahane çıkartmak için suriye tarafına geçip füze attırırım diyor, siz de bunu savunuyorsunuz. olası bir savaşta hepinizi ön saflarda görmek istiyorum hadi koçlarım benim kim tutar sizi, tayyip'in aslanları!
  • hakan fidan'ın gerekçe sorun değil ben her türlü gerekçe bulurum, diye aklına gelen düşüncemsi.
  • twitter'da başbakanın ses kısılması kadar ilgi çekmemiş skandal vatan hainliği insanlık suçu açıklamadır.

yazıklar olsun lan. milliet hala başbakanının sesinin geyiğinde.. bize her şey müstahak.

ne hakan fidan konuşuluyor ne bu mevzu... başbakanının sesiyle ilgili şakalar komiklikler filan gülelim taşşak geçelim ...
  • bağzı malların "devletler böyle gizli operasyonlar yapar" diyerek savundukları savaş komplosu. şimdi o bağzı mallara sormak istiyorum o çok beğendiğiniz, böyle şeyler olabilir dediğiniz, acayip kutsal devletinizin istihbarat örgütünün savaş çıkartmak için kendi topraklarına atacağı füzeler sizin veya sevdiklerinizin kafasına düşse ne hissedersiniz?

devletler böyle operasyonlar yaparmış. nah yapar arkadaşım. yaparsa, yapmayı planlarsa, veya yapmaya teşebbüs ederse ve bu planlar bir şekilde ifşa olursa, o komployu hazırlayanların burnundan fitil fitil getirirler. yani bu ülkede çok değil az buçuk hukuk devleti yeniden kurulduğunda, komplocuları mahkemelerde hesap verirken göreceğiz.
  • neymiş savaş çıkartmak için füzeleri boş alana atarım demiş.. bu cümle ile bu adamı savunan gerzekler var! ulan gerizekalı savaş çıktıktan sonra o atılan füzeler boş alana atılmış olsa ne olur atılmamış olsa ne olur?? savaş su tabancasıyla mı yapılıyor..! savaşta ölen insanlar ölmüş sayılmıyor mu?
  • devlati yönetirken red alert oynadığını zannedenlerin beyanı. insan canının kıymeti nedir bilmezler.
hesabın var mı? giriş yap