şükela:  tümü | bugün
  • küçükçekmece cennet mahallesinde muazzam döner yapan karın doyurmalık keyif yeri.
    cadde üstünde köşede çok iddialı durmayan bir mekan. ama arkadaş o nasıl müthiş bir dönerdir! yemeyen çok şey kaybeder.

entrinin saatine bakıyorum, gece gece acıktım lan ben.
    döner filan hayalleri kurarken şu an yanımda baharatlı cips duruyor amk!
  • küçükken memlekette yediğim muhteşem dönerler gibi döner yapıyor burası. zaman geçtikçe bizim memlekette o dönerler yok oldu. fabrikasyon tatsız tutsuz şeylere evrildiler. yıllar sonra aynı lezzeti burda buldum. istanbulda onlarca entry girilen meşhur dönerci taifesini donunda sallar. istanbulun garip bir köşesinde olması nedeniyle çok bilinmiyor. hakkaten çok iyi :/
  • cennet mahallesinde - bence- istanbul'un en iyi dönerini satan mekan.

iki bölüm halinde yapmışlar dükkanı. bir kısmında oldukça yoğun bir şekilde döner satılırken diğer kısmında da direk olarak köylerden toplama peynir tereyağ bal kaymak gibi ürünler satılıyor. hatta sattıkları bir bal çeşidinin isminin patentini bile almışlar.

(bkz: deli bal)
  • yorumlara aldanilip gidilmemesi gereken yer. karnimiz aç olmasina ragmen bizi cezbetmedi. normal, sıradan bir dönerci fakat fiyatlari öyle degil.
  • internette hakkında oldukça iyi yorumlar olan dönerci. ama o kadar.

(bkz: gitmeyin)

eğer oralara kadar gittiyseniz hemen karşısında trabzon döner var. o varken buraya gitmek biraz saçma.
  • bir iskenderun döner hadi onu geçtim bir bodrum döneri değildir.