şükela:  tümü | bugün soru sor
 • turkcell'in muhteşem ötesi hediye dağıtma proğramı

  bulunduğunuz şehrin belli noktalarında bulunan hediye kutularını bip uygulaması üzerinden tıklayıp kazanıyorsunuz. bu sayede 10 günde 27gb internet, 50 gb lifebox, 1 ay fizy piremium, 1 hafta turkcellilerle sınrsız konuşma, 1 ay her yöne 500 dk ve bir sürü hediye kazandım.

  reklam gibi oldu ama yazılmaya değer bir uygulama kim düşünmüşse iyi düşünmüş. ellerine kollarına sağlık.

  (bkz: turkcell)
  (bkz: hediye)
  (bkz: bip)
 • bugün bana 25 gb aylık internet veren uygulama..
  19 mayısta bitecekmiş.. bitme.. gitme..
 • bip uygulaması üzerinden yararlanabileceğiniz uygulama.

  ilk defa kullandım ve şunun farkına vardım. sürpriz noktalar turkcell bayilerine çok yakın. cadde üzerinde dümdüz 1 km mesafede 6-7 adet varken cadde dışında süpriz nokta neredeyse yok.

  edit: 2 gündür topluyorum haftalık 3 gb ım var günlük netlerle birlikte 6 gb topladım. çarşının içinden geçen bir otobüse binin toplayın 1 adım atmadan topladım. günlük 3 nokta açabilirsiniz.
 • paket bitimlerinde imdada yetişen müthiş uygulama. otobüsteyken sıkıldığınızda bip'i açıp, yol üzerindeki noktalardan internet paketlerinizi toplayabiliyorsunuz. bahçeşehir üniversitesi beşiktaş kampüsünün orada haftalık 5 gb kazandım mesela, gayet sevindirici hele ki paket bitiminize tam bir hafta varsa.
 • 1 haziran 2019'a kadar uzatılmış olan turkcell hediye kampanyası. ancak hotspot ile internet paylaşımı paralı olursa benim için bir anlam ifade etmiyor tabi...