şükela:  tümü | bugün
  • ona kucuk surprizler yapın. -gulucuk de gulucuk-

cok sevimlilerdir. yerim. yerim.
    insanı sevinc bocegi yaparlar.
    ates bocugum musun?
    canımın içi misin?

yuz gulduren sevgilidir.
    ve sevdigi kadının yuzunu gulduren erkegin yeri bambaskadır kalplerimizde.

kız arkadaslarınla bulusmusundur, cok ozledim diye mesaj atarsın, kapıda biter cıkısta, seni almaya geldim, ben de cok ozledim der.
    bulusursunuz, cantasından masal kitabı cıkarır, hediye eder, tam da sana hediye edilecek kitap, adam nasıl cigerini biliyor.
    eve gelirken marketten yogurt degil cukulata alır, kapıda ona sarılıp opucuk yagmuruna tutarken, supriiiiiiiiz deyip tadelle'yi verir.
    sevdigin sanatcıya supriz konser bileti alır ve haberin yokken goturur.
    hadi bavulunu hazırla der, hep gitmek istedigin foca da bir surpriz tatil organizasyonu yapmıstır.
    gece kulubune gidiyoruz der, yeni acılmıs ve merak ettigin angela ya rezervasyon yaptırmıstır, kapıyı tutar girerken, sandalyeni ceker, sigaranı yakar, tam bir prensessindir o gun.
    dogumgununde gitmek istedigin filme yer yok sanarken sen onceden bilet almıstır, suprizzzzzzzz.
    bir gun bulusmanızda elinde papatyalarla gelir, icinde kucuk bir gul vardır, o kucuk kız cocugundan gul sensin der, eline tutusturur.

kırk yılda bir gibi adamdır.
  • guzel adamdır.
  • sürpriz yapmayı seviyordur. altında başka bir niyet aramayın.
  • alisveris yaptigin dukkanda kasada odeme yapacakken, birden yaninda bitiverebilir...
    bir arkadasinla yemek yerken, kafani bir kaldirirsin, karsinda duruyor olabilir...
    bir gun katildigin bir seminerde kahve almak icin koridora cikarsin, birden karsina cikabilir...
    gece uyumak uzeresindir, arar ve balkona cik, ben geldim diyebilir...
    hele bir de bunlari farkli sehirlerde yasarken yapiyorsa, saskinliktan kucuk dilini yutturabilir...
  • boynuzlanmasını bir elinde hediyesi diğer elinde sini siviyirim yazılı iki balonla tecrübe edecek olan erkektir eğer bu sürpriz işinin suyunu çıkarırsa.
  • koruma altına alınması gereken erkek, bir diğeri için (bkz: sosyal medya kullanmayan erkek)