şükela:  tümü | bugün
  • videonun altındaki,

sürücü adayı kadındır, yanındaki eğitmen de kadındır, sürücü adayı ısrarla gaza basıyor yanındaki eğitmen de büyük ihtimal gaza basıyor.

yorumuyla yarmıştır. linç edeceksiniz ama komik yorum lan kabul edin. askhgdajsd
  • yanındaki de "eğitmen adayı" herhalde. çok hızlı da olmamış olay. hoca frene basamadıysa bari el frenini çekseymiş.
  • eğitmen telefonuyla oynuyordu muhtemelen
  • bir sürücü adayı akla hayale gelmeyecek her türlü kazayı yapabilir, bunun sınırı yok. yanında eğitmen varsa, ki var olması gerekir, hemen müdahale etmesi gerekirdi, ki tam kaldırımdan çıkınca durdu araç yani geç kalınmış.
  • sürücü adayının değil yanındaki eğitmenin kazasıdır.
  • sürücü (adayı) erkek çıkmıştır. yozgatlı sözlük yazarlarından açıklama bekliyoruz.
  • "istanbul'da sürücü adayı, eğitim amacıyla kullandığı otomobille yola çıkarken bir anda direksiyon hakimiyetini kaybedince kaldırıma çıkıp yoldan aşağıya düşmüş. "

bu kazayı yapmak gercekten büyük basarı. bu sırada yanındaki eğitmen ne yapiyordu acaba?

http://alkislarlayasiyorum.com/…dayinin-feci-kazasi
  • 30 km/sa gibi bir hızla giderken nasıl bir direksiyon hakimiyeti kaybı yaşandığı anlaşılmaz olan kaza. sanki 140'la viraja giriyor. aracın içinde napıyorlardı da kazayı göz göre göre yaptılar anlamadım.
  • arkadaş eğitmen bile bu kadar malca bir şey olacağını düşünmemiştir bence.
  • sürücü eğitimi için yanlış alan seçilmiş bence, yol kenarı bariyerli olmalıydı.