• şu web projelerini kimlere yaptırıyorlar bilmiyorum ama "basvuru/randevutalebisave1.aspx" gibi isimlendirme ve versiyonlama yapan adamlara karşı hep bir güvensizlik hissediyorum.

randevutalebisave1453_son_fatih_productıon.aspx çok uzakta gözükmüyor.
  • mevcut ehliyet 5 yıl daha geçerliymiş, yeni alınacak ehliyette 10 yıl geçerliymiş, şimdiden yeni ehliyet alıp 5 yılı çöpe atmaya gerek yok. aralık 2020 ye kadar beklerim,yeni ehliyeti alırım. sonra aralık 2030'a kadar kullanırım.
  • burada zükülen biz olduğumuza göre onların randevu alması gerekmez mi?

sorusunun aklımı kurcaladığı site.
  • 1 ocak 2016 itibarıyla yenilenmesi işlemlerine başlanan sürücü belgelerinin yenilenmesi işlemleri için randevu talebinde bulunulmasını sağlayan emniyet genel müdürlüğü'ne ait website.

ayrıca yenileme işlemleri için gerekli belgeler de şöyle imiş;

1) eski sürücü belgesi
    2) nüfus cüzdanı, pasaport veya avukatlık kimliği
    3) sürücü sağlık raporu
    4) 15 tl (13 tl değerli kağıt bedeli, 2 tl vakıf payı) bedelinin vergi dairelerine veya bankalara yatırıldığına dair makbuz
    5) 2 adet fotoğraf (5x6 ebadında arka fon beyaz olacak şekilde biyometrik bir vesikalık fotoğraf)
    6) kan grubunu belirtir belge veya yazılı beyan.
  • antalya'nın tüm ilçelerinde hiç boş yer yokmuş. hangi ara millet duydu da siteyi buldu da randevu aldı vay amına koyayım ya.

olm demre'nin nüfusu kaç da, kaç tane ehliyetli adam var? bunlar hangi ara müracat etti ?

kafamda deli sorular.
  • mevcut ehliyetler 2021 yılına kadar geçerli olduğu için yüklenmeye gerek olmayan sitedir.
  • amma değiştirme heveslisi varmış, asıl ona şaştım.
  • dunyanin parasini aldilar ancak 18 gun gecmesine ragmen ehliyetimi hala teslim edemedi gerizekalilar. verdikleri gecici belge 15 gun sure sonra gecerliligini yitiriyor.

gerizekali herifler madem beceremeyeceksiniz gecici belgeye tarih yazmayin insanlari magdur etmeyin ya da birakin isteyen gitsin kendi alsin ehliyetini.
  • ben parasını marasını geçtim a2 ehliyeti sınavına girdim, geçtim sike sike bi tur sana binicez deseler tamam diyeceğim.

ama bu amına kodumun sitesinden e-mail alıp randevusunu onaylayabilen var mı çok merak ediyorum. günlerdir milyon tane boşluk buldum rezervasyon talebi yaptım farklı farklı e-mailler verdim hiçbirine onay maili gelmediği için randevu alamadım. gmail denedim, hotmail denedim, üniversite maili denedim hiçbirine mail gelmiyor ne kadar sikik bir server'dan çıkıyorsa artık.

ulan parası neyse verip kendimi siktirmeye çalışıyorum ona bile razı gelmiyorlar bu nasıl bir sistem ya. daha bi de çipli nüfus cüzdanı dağıtacaklarmış. yarrağımı dağıtırsınız lan bize eski defterli cüzdanlar bile fazla. herşeyi yaptınız da tek derdimiz çip kaldı.

(bkz: her kuşu siktik bir leylek kaldı)

edit: nihayet hotmail'e mail alabildim.

sürekli yer dolup boşalması problemi de bu gerizekalı server ayarları yüzünden muhtemelen. mail beklerken 3 saatliğine sistem otomatik rezervasyon yapıyor bu esnada dolu gözüküyor fakat gerizekalı gizlilik ayarları yüzünden bir çok maili gönderemedikleri için boşa düşüyor o rezervasyonların hepsi. bir kere bakıp "öef doluymuş" diyip pes etmeyin sürekli kontrol edin.
  • bürokrasiyi iliklerinize kadar hissedeceğiniz sirk sitesi.
hesabın var mı? giriş yap