şükela:  tümü | bugün
 • 2018'de çıkacağı söylenen simülasyon, strateji ve şehir yapma oyunu.

  yayımcısı paradox ınteractive. geliştirici haemimont games.

  cities skylines'ın mars versiyonunu bekliyorum. cities skylines'ın sadece videolarına bakmakla yetinmiştim. 2018 yılı için bu oyun istek listemde.

  steam sayfası.
 • gün itibari ile ön siparişe açılmış. cities skylines sahiplerine özel yüzde on indirim ile 55 liraya geliyor. yalnız iki versiyonu daha var oyunun. 70 liralık deluxe edition ve çıkacak olan dlc'leri de içerdiğini iddiaa ettiği first colony edition 102 liradan satılıyor.

  oyun içi görüntülerden çok hoş bir şey gibi görünse de, videolar bende iyi bir etki bırakmadı.

  oyun firmaları "demo" denen şeyi unuttu arkadaş. ön sipariş almasını hatta ön siparişte 100 lira istemesini biliyorlar ama oyunun demosunu piyasaya sürmüyorlar.

  ben sanırım şu an almayacağım. bir çıksın, görelim.

  edit: yalnız eklemeyi unuttum. ilk başta paradox ve mars kelimelerini görünce dedim ki ebesi artık, dlc dediysek bu kadar da demedik. meğer başlı başına oyunmuş.
 • tamam. paradox oyun yapmış. skylines müptelası olan ben alacağım sike sike de. bu nasıl bir satış politikasıdır arkadaş. ön siparişte dlc'leri burnumuza sokmalar falan.

  yahu daha oyun nedir onu bilmiyoruz. bir de dlc'leri çözmek gerekiyor. hangi dlc ne işe yarar. parasına değer mi? hiç bir fikrim yok amk.

  54 liraya paradox ortaya sıçsa al bununla oyna dese bir bildikleri vardır diye verir oynarım ben ama sen daha oyun çıkarken iki tane dlc çıkarıyorsun. içerikleri, oyun deneyimine etkisi belli değil, ne bir demo var ne bir oynanış videosu. al oyun kadar bunlara da ver diyorsun.

  skylines'ta burnumuzdan çıkmıştı artık dlc'ler, bu oyunda tüm bağırsaklarımızı temizleyip sıçırtana kadar uğraşacaklar belli oldu.