şükela:  tümü | bugün
 • ünlü rapçi r kelly'nin yıllardır süregelen çocuk tacizi, tecavüz, pedofili suçlamalarıyla ilgili yapılmış en kapsamlı, 6 bölümlük belgesel serisi. kurbanlar, kurbanların aileleri, gazeteciler, polisler, hukukçular vb herkesle görüşülmüş. r kelly tabii ki sessizliğini korumuş avukatlarını adamların üstüne sürmüş.

  ilgilenenler için:

  fekat türkiye'den nasıl izleyeceğiz bilmiyorum. umarım tez vakitte internet sitelerine düşer.

  ilginç olan bir durum, r kelly ile birlikte çalışmış veya kendisiyle ilgili bu korkunç "iddiaların" (iddia falan değil gerçek de neyse) espri konusu olmasına katkıda bulunmuş lady gaga, dave chappelle, jay z gibi birçok isme teklif götürülmesine rağmen, içlerinden yalnızca john legend'ın belgeselde yer almayı kabul etmesi. bunun sonucunda kendisine gelen "adamsın" temalı mesajlara, şu şahane tweet ile yanıt vermiş johncum.

  ilgili tweet:

  r kelly birçok şarkısında bildiğiniz çocuk yaşta kızlarla ilişkilerine atıfta bulunmuşken hala savunmak, ya da sessiz kalmak, akıl alır gibi değil.

  şimdi buyurun tartışalım:
  sanatı sanatçıdan ayırabilir miyiz? r kelly dinleyecek miyiz dinlemeyecek miyiz? sessiz kalan sanatçıları nasıl değerlendireceğiz?