• acun'a soruyorum:

tahrik edici şekilde, anormal biçimde böğüren bir orman varlığına maymun dediği için 45 yaşındaki fatih'in üstüne gidip çocuğun gibi azarlamasını biliyorsan;

turabi hakan'a 'davşan, tilki, patates' derken,
    turabi gökhan'a 'dün boktun bugün koktun' derken,
    turabi anıl'a 'palyaço' derken,
    bozok hakan'a kafa atarken,
    berna sahra'ya 'büyük orospusun' derken,
    berna doğukan'a 'piç' derken,
    serkay semih'e 'shut the fuck up' derken,
    atakan gönüllülere 'zıplatayım mı sizi' derken,
    eser serhat'a 'boğa mısın len sen' derken,
    eser serhat'ın sakatlığı anında 'beter olsun' derken,
    furkan sadin'e 'orangutan' derken;

neredeydin acun?

sonra da 'adam kayırmıyoruz' ayakları falan çekiyorsunuz siktirin lan kim inanır.
  • fragman harika. furkan adem'e 'gel buraya' 'adam olacaksın' diye bağırıyor. adem sikiyle toprağı kazar seni de tohum olarak oraya gömer. seneye yarışmacılar bol bol havuç yer. salak amk.
  • gönüllüler takımının herbirinin mortal kombat'tan fırlayıp geldiği yarışma.. o nasıl tipler amk
    ayrıca erdi var ya erdi.. turkiye eger bir insan formu olsa, kesin erdi olurdu. o bomboş özgüven, o cahillik..
  • - serhat günaydın
    - abi böyle günaydın mı olur ya gözünü sevim böyle birşey var mı ya bak ben size söylim böyle olmaz abi
  • konsey konsey değil, madde bağımlıları dayanışma grup tedavi toplantısı gibi mübarek, herkes anlatıyor sonrasında ağlıyor.
    biri diyor ben fakirim öteki diyor ben fas fakiriyim, yeter sokarım yapacağınız ajitasyona.
    annanem kime oy atacağını şaşırdı, yazık kadına.
  • dominik'te sembol oyunu sonrası
    oyunu kazanan volkan: elli gün önce vefaat eden anneme gelsin!!!

o sırada cennet'te
    - hayriye hanım bugün size ne gelmiş?
    + ay hatim indirmişler, kıyamam canlarıma!
    - mevhibe hanımcım size ne göndermişler?
    + üç kulhuvallah bir elham var bende de =))
    - nazife hanım ya size?
    + sembol.....
  • 25 şubat 2017 dokunulmazlık oyununda çok büyük bir mekanizma hatası vardır.

dikkatli gözlerden kaçmaz bu hata. acun'un seçtiği bu güç oyununda sağ bar diğerinden biraz daha alçak kaldığından sürekli sol barı tutan taraf kaybetmiştir. sol kolu tutanlar bardan daha alçak da kaldığı için gücünü tam veremediler. yani çok güçlü dediğimiz adem bile sol barı tuttuğu yarışmaları hep kaybetmiştir. beline yük binmiş, mekanizmanın altında kaybolmuştur.

örneğin sedat ve fatih'in sol mekanizma altında kaybolması;
    foto

emin olun onların yanında bir kişi daha olsa yine kazanamazlardı.
    buna keza alçak olan sağ kolu tutan anıl ve volkan'ın güle oynaya kazanması;
    foto

hadi bunları geçtim, kimse fatih gibi bir adamın teke-tek yarışmada pehlivanı yenmesini "güç " diye açıklayamaz. sadin de o zaman sol barı tutuyordu ve tahtanın altında kaybolup kaybetti.
    sadin foto

bu da sağ kolu tutan fatih;
    foto

la la la la laaaaaaaaaa....

fatih burada sadin gibi pehlivan bir adamı diskalifiye bırakacak şekilde rezil etmiştir ama gelin görün ki, bu fatih denen şahıs sadin'in yaptığı pehlivanlık eğitimleri ve idmanını seyrederken yorulur. günde 8 saat ağırlık kaldıran adamlardan bahsediyoruz. tamam sadin koşamaz, sadin yüzemez ama kimse çıkıp da 45 yaşındaki fatih'in sadin'i yenmesini ''güç'' diye telaffuz etmesin. oyunda hile var.

gelelim volkan ve ogeday'a.
    bu ayı azmanı iki kişi bile sol barı tuttuğu için hep orada kaybetmiştir. survivor'un en uzun boylu yarışmacısı olan ogeday bile sol barda olduğu yarışlarda mekanizmanın altında kalmış kolundan tam güç veremediği için kaybetmiştir.
    foto

zavallı ogeday. ıkınırken yoruldu çocuk ama sağ tarafa geçince kimse bunların da bileğini bükemedi. bu sefer ogeday birden adem gibi kahraman oldu '' en güçlü kimmiş heh? en güçlü benimmmmmm '' diye bağırdı ve o '' çok güçlü vavvvv '' dediğimiz adem de sol tarafa geçince tıpkı diğerleri gibi mekanizmanın altında kalarak tahtaya sarıldı ve dolayısıyla hep kaybetti.
    sol barda kaybeden adem; ( tahtanın eğimine çok dikkatli bakalım)
    foto

yine kaybeden adem; ( ademim kollarına dikkat edelim)
    foto

adem bu çok yüksek olan tahtaya nasıl gücünü verebilir? hee ademin yanındaki de pehlivan sadin'i teke-tek de yenen ( sağ barı tutunca yenen ) fatih'tir. sözüm ona o da çok güçlü biri yani. unutulmamalı !!
    işin daha da ilginç yanı 1 kişi hariç - ki ben ona ona yarışmacı bile demiyorum adı sabriye - kızların da hepsi sol tarafta kaybetti ama nasıl kaybetmesinler dimi?

sol kolu tutan mekanizmanın altında kayboluyor. sağ kol ise tam yol ileri...
    foto

tekrar özet geçelim; mekanizma düzeneğindeki kollar fiziki kurallar çerçevesinde iki tarafa eşit adaletli açıda değildir. bu oyun ve bar tutmalar/tutan kisiler daha önceden planlanmıştır. planlı derken; tamam takım olarak yarışacak kişileri arkadaşları kendi seçiyor ama hangi kolu '' ilk kimler tutacak'' buna ilk etapta acun karar veriyor ve çok güçlü bildiğimiz gönüllü erkeklerini ilk önce hep sol barda yarıştırdı ve hepsi kaybetti ama daha sonra bunların kazanacağı zaten acun bile biliyordu. kendince yarışmaya heyecan kattı. aslında bu olayı zamanla yarışmacılar da fark etti. sağ kolu tutanlara hep destek verilirken, sol kol nasıl olsa kaybedecek diye takım arkadaşları pek bağırmadı. yani '' hadiii'' diye bağırdılar ama öylesine işte. sonuç belli. ( serhat'ı iyi izleyin)

hem 2 sefer sol barı tuttuğu için kaybeden sadin, yani fatih gibi kendinden yaşça büyük birine ezile ezile kaybeden bu pehlivan, sizce neden takım arkadaşları tarafından best of'a ( en iyilere) seçilip tekrar yarıştırıldı? sebep tabii ki bu sefer sağ kolda yarışacağını takım arkadaşları da bildiği için onun kazanacağından emindi. aslında mekanizmadaki hatanın onlar da farkındaydı. özet görüntüleri izleyin hak vereceksiniz. bir iki istisna hariç sağ taraf hep kazanan taraf oldu. sol hep kaybetti. tıpkı siyaset gibi.
  • parkura sen çık adem,
    güç oyunu var sen oyna adem,
    futbol ama biz yamulduk çık gol at adem,
    biz kendi kufurlerimizi unuttuk senin bir yavsak-gotten bacak demen aklımızdan çıkmadı adem,
    eleme potasına seni koyduk adem,
    sabriye'yi bir köşede boğ denize at adem,
    sen bize o kadar balık yedirdin biz sana bir tostu çok gördük adem,
    bizim ismini yazdığımız tarık giderken niye uzulmedin adem
    dur dersek dur git dersek git adem,
    gerekirse bizim için eleme potasindan çıkma adem,
    bize niye itaat etmedin adem,
    nefes alman bile bize batıyor adem.
  • birleşme partisi;

furkan: neden burda herkes kibar anlamıyorum. adada pilavı falan avcumuzla yiyorduk. eheh.

serhat: napiyim yani, dolmalarımı avuçlamamı istiyorsun anlamadım ?

ne yalan soyleyim negatif reis ilk kez güldürdü.
  • eser: beter olsun demedim, better olsun dedim.
hesabın var mı? giriş yap