şükela:  tümü | bugün
13572 entry daha
  • ilk defa iki favorim var çok ilginç
    adem ya da ogeday kim olursa mutlu olurum
    ikinizden biri şampiyon olsun lütfen
  • ademin zamanında zehirli sarmaşık dediği ne kadar doğru şu pınar için. yarı finalde konuştuğu konuya bak. böyle kelimelere stress, baskı yaparak laf çaktığını sanıyor, karakter performans diyerek adem'e laf atmaya çalışıyor. her ortamda vardır bu pınar tiplerinden, böcek gibi aynen.
  • sema çok güzel olmamış mı?
    pınar tam bir rezalet. acun nasıl bu kadar konuşturup rol çalmasına izin verdi o da çok komik. adam sunuculukta git gide amatörleşiyor sanki.

eser çok tatlı ve samimi bence. saten serhat akın'a da aşığım. parası olan benim yerine atsın sms benim yok. *
    fulya'ya sıra gelse de gülsek biraz çekirdeğimi aldım bekliyorum.
  • normalde yazmayacaktim ama dayanamadim. yarifinal diye izleyeyim dedim. pinar isimli yarismaci ne kadar uzata uzata ve bos konusuyor oyle manyak midir nedir.

kim ne hakederse ki zaten kadir gecesi bu gece...
    antrenor rerero...burdan nasil atladi bilmiyorum...ogretmenlerin atamasi da cok zor filan.

yeminle bos.

yarismayi neredeyse hic izlemedigim icin hissiyatla adem diyorum. ogedayin bikac sacma videosuna denk geldim performansi nasildir bilemem ama 5000 gunluk sorvayvir yapiyorsan artik o performanstan da cikiyor beraber yasamak da davranislar da giriyor. ama serhattan da elektrik alamadim daha dogrusu aldim ama iyi degil. amannn iyice sacmaladim derken tvdeki konusmalar beni bu hissiyattan da kurtardi. tenk yu: )
  • normalde bu akşam bu üçlü bir oyun daha oynayacak kazanan direkt finale çıkacak, 2 kişiden biri de smsle çıkacaktı. yani önceki seneler öyleydi bu sene de birkaç gün önce acun kuralları böyle anlattı.

ama bakıyoruz 3 yarismaciyi da smse çıkarmış paraya doyamiyor adam.
  • pinar'in nasil bir hırsı varsa cok kritik bir canlı yayinda boylesine bir rol calmaya kalkisti!?!
    bu cenebazlarin gercekten durdurulamayan bir sinirsizligi var. kendinizi her yerde ifade etme narsistligi, karsi tarafi dinlemediginiz icin size cok cokk eksi olarak donuyor malesef.
  • berna'nın memelere resmen sansür uygulanıyor. kayıtlara geçsin.
  • türkiye atletizm federasyonunun sitesinde yer alan türkiye rekorları aşağıdaki linklerden görülebilir. bayrak takımları haricinde sema'nın adını gören beri gelsin.

açık hava rekorları

salon rekorları
  • ne zamandır kibrista yüzleşme olacak, kozlar paylaşılacak falan deniyor. eğer canlı yayında izlediğimiz sey yuzlesmeyse ( ki acun da evet bu yüzleşme dedi pınar sorunca) pınarın semaya cemkirmesi normal, ama boyle yüzleşme olmaz. canlı yayında o kadar seyircinin onunde garip duruyor birilerine çemkirmek. yapacaksan cek banttan, yayınla. alla alla.
  • ademin oy potansiyelini bilen yazarlar onu indirmek için burda 2 gün boyunca algı operasyonu yaparak ademe karalama kampanyası kasacaklar 5 aydır yaptıkları gibi.

peki kim bu adamlar? ilhan elenince ademi yıkmanın hiçbir yolu olmadığını anlayıp 5 dakikada ogeday götü yalamaya başlayanlar.

arkadaş anlayın artık şunu. kıçınınızı da yırtsanız adem kılıççcı şampiyon olacak.
291 entry daha