şükela:  tümü | bugün
2183 entry daha
  • sezon güzel gidiyor ama reklam verdi mi geri dönemiyorum. 123089120396123 dk reklam veriyor ben ya başka bir kanal da takılıp kalıyorum yada uyuya kalıyorum bok'u çıktı artık bu reklam olayının.

--- spoiler ---

sanırım yarışmanın en kısa reklamı (bkz: şahika ercümen) in oynadığı (bkz: quantum watches) reklamı bir çıkıp sonra hemen kayboluyor.
    --- spoiler ---

seyir zevkinin içine edildiği için teşekkürler acun bey, almanya dan selamlar.
  • çılgın sedat'ın bir konuşmasının içinde ortalama olarak 4 defa allah, 3 defa hayırlısı, 5 defa da rabbim kelimeleri geçmekte. ne hikmetse bunu da sürekli eleme potasındayken yapıyor. tabi konuşmanın uzunluğuna göre kelimelerin sayısı da artıyor haliyle.

bu kelimelerle 15 yıldır iktidarda kalan partinin olduğunu düşünürsek, çılgın sedat da bu yarışmadan uzun süre elenmeyecek, halkın oyları sayesinde adada kalacaktır. malum, bizim halk sever bu tarz kelimeleri kullananları.

engelli çocuğunun durumuna hiç girmiyorum bile.
  • 28 yaşında işten eve gelip survivor panorama izliyorum gerçekten hayalimdeki 28 yaş bu değildi ya. 27 sene izlemedim survivoru, bütün snobluğum bütün elitliğimle, gel gelelim işten geldim, köfte pişirdim berna keklikler ile ilhan mansız arasındaki tartışmanın tartışmasını izliyorum gerçekten eşim çocuğum derdine düşeceğim yaşta bu programı izliyorum allah beni kahretsin.
  • hedefi berna ile aynı potada olup berna'yı elemek olan ogeday embesilinin bir bok yapamayacağı yarışmadır. ulan güçlü adamsın. finali görcek adamsın. berna ile aynı potada olacam onu eleyecem diye sikik bir hedef koymak nasıl bir acizliktir yahu?
  • furkan senin biletin kesilse de rahatlasak ya. yancı istemiyok aga.
  • furkan için endişeleniyorum. onu bunu bıraksın. döner dönmez bir cilt doktoruna görünsün. bence bu seneki güneş daha farklı. hepsinin suratı soyuldu bi anormal oldular. geçmiş yıllarda böyle olmuyordu. furkanın suratı komple çil ve garip lekeler. gerçekten endişeleniyoruz, bu çocuğa bi güneş kremi verelerdi bari.
  • şu furkan gereksizi şimdi böyle yancılıkla, yavşaklıkla onun bunun yanına sokula sokula ilerliyor ve milletle ilgili rahat rahat atıp tutuyor ya şu an... ben bunun böyle bi gün olayların içinde kalmasını istiyorum ya. bi gün böyle buna saldırsınlar ki sabriye'nin falan ne durumda olduğunu anlasın. böyle kıçını yaya yaya ona buna attıp tutmak kolay geliyor şu an.
  • sabriye oyuna çıkınca geride olduğunu goren sedet madem niye oyuna cikayim diyorsun diyor sanirin serhat ya da adem de birak oynasin kiz diyor sahika da kim cikacak ki diyor. valla mal bu sedet yaa ulan 4 kadin kalmis zaten kim cikacak ??
    bi de oyun sonunda kaybettigi icin sahija ve adem tatli tatli tavsiye veriyolar yerim onları. ancak negatif reyis durmuyor ve bokluyor yine ahahha boyle olmaz yanu soyle yapin yaaani diye diye ya havle.
  • şu erdinin koşuşuna bir ben mi yarılıyorum gülmekten. bi caps alamadık ona yanarım.
    allah iyiliğini versin erdi.
27 entry daha