şükela:  tümü | bugün
12520 entry daha
 • ufaktan kabak tadı vermeye başlayan program, tek dokunan yanı anıl şu an panorama'da ve survivor'daki hallerini izlettiler, adamın gözleri doldu, bu adam kadar allstar'a katılmayı hakeden başka biri yok, survivor 2017'nin en hızlısıydı...
 • teaser'ında gangsta's paradiseın çok güzel bir versiyonu çalınan tv programı..
 • anıl reis de adem şampiyon olsa sevinirim dedi. sana boşuna reis demedik.

  bu arada gerçekten güzel kalpli bir adammışsın kardeşim.
 • madem adem "halk çocuğu" ve "gariban" olduğu için şampiyon olmalı e o zaman neden her hafta bu insanlar it gibi koşup çeşit çeşit engeli aşıyorlar ki. yeni formatı sunuyorum. tüm yarışmacıların maaş bordrosu ortaya serilsin, ihtiyaçları belirlensin halktan bağış yapılsın, bu da yetmesin etnik kökenlere bakılsın "bizden" olanlar öne geçsin "bizden" olmayanlara kış kış yapalım daha iyi ve mantıklı değil mi? iç anadolu okey ama ege kıyıları şehirlerine mensup olanlar elensin mesela. neden çünkü onlar anadolu çocuğu değil yarışmalarda parkurun tozunu çıkarabilir ama çok üzgünüz memleketten elenmeliler.

  adem'in karakterini şusunu busunu yarışmaya göre değerlendiremem, benim hoşlanmadığım bir yarışmacı ama bu çocuğun özel yaşamını bilemiyoruz bu konuları geçerek bu çocuk istatistiklerde birinci de biz mi körüz? sırası tam olarak 6
  sizin sabahtan akşama dek mücadelesini, hırsını eleştirdiğiniz o insanların istatistiksel olarak rakibi bile değil. koskoca survivor tarihinde en iğrendiğim yarışmacı turabidir onun bile neden şampiyon olduğunu anlıyorum. adam performans olarak hep en önlerdeydi. insanları çekebiliyordu. peki adem'in iki kelimesinden birinin "ben" olması ve sürekli mağduru oynamasından başka ne vasfı var? hiç

  özellikle survivor panorama yarışması organize olarak bu algıyı yürütüyor. anadolu çocuğu olmayıp, şive yapmayan ve fakir olmayan yarışmacı emeğine bakılmaksızın hemen dışlanıyor. şu an o programı açtığınızda mesela yarışmalarda terminatör gibi olan sema'nın başarısının değil berna ve sabriye'nin anadolu çocuğu adem tartışmalarını izlersiniz. seviye bu kadar yerlerdeyken bu tabloya çok da şaşırmamak gerek sanırım.

  bu yarışma adil bir yarışmaysa eğer final koltuğuna şu an istatistiklerde en iyi dörtlü oturur. sırasıyla sema, ogeday, serhat ve ilhan. ama adil değil sadece algıya dönük işleyen bir yarışmaysa parkurlarda vurucu bir performans göstermeyen, 7'den sonra 9 geldiğini iddia eden,"ben" demekten dil kasları tükenmiş, "garibanlar" kazananlar olur.
 • ilhan sabriyeyi korumak için kendisini potaya soksaydı o zaman soğurdum zaten kendisinden. biz onu zekası için seviyoruz. bana göre tam bir survivor. gerçekten ıssız bi adaya düşseler sonuna kadar hayatta kalacak olan ilhandır. adem gibiler sabriye gibilerden bile önce ölür.
 • (bkz: öğretilmiş çaresizlik) sabriye'ninki...

  ilhan'lar 9 kere onu potaya sokunca, 10. kez sokmaları allah'ın emriymiş gibi, sokmadığı için ilhan'a teşekkür ediyor. berna olsa onun yerinde "hep adem'in erkekliğini sorguladınız. girin potaya bir de sizin erkekliğinizi görelim" derdi. ilhan da tıpış tıpış potaya girerdi.

  sabriye seni 9 kez potaya sokmuş bu ilhan. sana köpek muamelesi çekmiş, böğürüp durmuş yarışlarda, seni her gün ağlatmış ve sen ona teşekkür ediyorsun.

  bunca zaman bana kötü davranan, beni 9 kere potaya sokan adam, ne oldu da birden beni korumaya çalışıyor diye düşünemiyorsun... oyuncak gibi oynuyor ilhan seninle..
 • bu hafta hiçbir yerde anket açılmadı nedense. hiç olmadı ekşide bir yazar açıyordu.
  acildiysa yeşil lütfen.
 • istek üzerine twitter'dayım.

  https://twitter.com/seherseniz_
 • volkan elenicek. bu kadar güçlü potada ravza tarık canım eşimin şansı yok
 • eksisozluk anketinde adem büyük farkla önde olduğundan ilhan mansız'ın kazanacağı yarışma.
163 entry daha