şükela:  tümü | bugün soru sor
 • evet acuncum ellerinle kurguladığın survivor'ı bu akşam kendi görüntülerinle kanıtladın bize. hemen olayı anlatıyorum:

  bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor, herkes ellerinde uzun hilal şeklinde bir çubuk tutuyor ve o çubuğun ortasına da top konuyor. çubuk o kadar hassas ki ufak bir denge kaybında top düşüyor ve herkes de tek tek eleniyor...

  amanin o da nedir? oyun bitiyor, tuğçe kazanıyor ve elindeki çubuğu bir o yana bir bu yana sallıyor ama top kımıldamıyor bile. yani bildiğiniz topu yapıştırmışlar ve herkes düşürene kadar kazanmasını beklemişler.

  şuradan malum anları direkt izleyebilirsiniz. tuğçe çubuğu bıraktıktan sonra bile topun o hassas dengede nasıl durduğunu ve fizik kurallarına nasıl kafa tuttuğunu görmüşsünüzdür.

  oyunun tamamını izlemek isteyenler şuradan bakabilirler.

  bu adama para kazandırmaya, hala sms atıp cebini boşaltmaya hevesliler varsa da artık akıllanın amk.

  (bkz: acuncum sen komiksin, türk halkı ise aptal)

  edit: acun bey instagram'dan video yayınlamış bazı sazanlar da atlamış. zaten japon yapıştırıcısıyla yapıştırdınız demedik, öyle bir şeyi de yapmanız aptallığın daniskası olurdu. inceden yapıştırmışlar ki hafif denge kaybında herkes gibi tuğçe de elenmesin diye. hadi işine hadi.
 • reality show'lar hep böyledir. kurgudur ama gerçekmiş gibi algı yaratılır. izleyicinin gerçek zannettiği birer dizi film'dir bu tarz programlar.
 • bu yarışmanın gerçekten adil, güçlü olanın kazandığı, yapımcıların müdahale etmediğini zanneden adamın zekasından şüphe ederim.
 • kesinlikle kurgudur.
 • daha önce defaatle üzerinde durulmuş bir mevhumun 2017 versiyonunda yeniden vuku bulmasıdır. geçiniz.
 • geçmişe baktığınızda finalde yunan yerine türk ün galip gelmesinin, 4 erkeği sırayla eleyerek tarihe geçen ama ne hikmetse seneler sonra 6. sırada elenen bayan şampiyonun, koyu fenerli olduğu bilinen acun un kanaryalar takımını şampiyon yapmasının, yine karşı takımdan 3 kişiyi fazla yorulmadan eleyerek finale çıkan merve aydın ın ve sonrasında turabi nin 2. kez kazanmasının olayı ile tamamen aynı olan görüntülerdir.

  çok da şaşmamak lazım, reyting sürükler bu işleri...
 • adam yarışmasından kendisine sevgili yaptı, siz hala kurgu anlarını kovalamak peşindesiniz peheeeyyy.

  herifin işi kurgu satmak, millete böyle saniye saniye izlettirmek. afferin çok büyük bi iş başarmışsınız, yemin edin inanmam, kurgu mu aaaaaaaaaaaaaaaa! ay biz şok!

  he_kurgu_napıcan_bırakacan_mı_izlemeyi.jpg
 • her sene yenisi yayınlanan görüntüler. gerçi ben bu sefer göz yanılması olduğunu düşünüyorum.

  o kadar çok yayınlanıyor ki program izlensin diye acun kendisi mi koyuyor lan bunları diye düşünmeye başladım.
 • ya ne bekliyordunuz arkadaş

  lan bu dominik'ten buraya montajlanıp sunulan bir eğlence programı

  ne bekliyordunuz amk

  izleyin kafa dağıtın eğlenin geçin ne uzattınız ya
 • kesinlikle kurgudur en ufak bir hareketle herkesin düşüyor fakat tuğçe'nin o kadar hareketine rağmen fiziğe doğaya aykırı bir hareket kesinlikle kabul edilmez edilemez.

  ayrıca bir yazar arkadaşımızın tespiti: ünlüler adalarına giderken sanki sondan çıkan fatih şortunun arkasından telefon çıkardı. dikkat eden var mı?

  acun bey bizi evden alıp dominiğe götürüp bizzat bu durumu canlı canlı açıklasa bile inanmam artık benim için çok büyük hayalkırıklığı oldu.
165 entry daha