2523 entry daha
  • elif neden sana hiç sempati duyulmuyor biliyor musun? çünkü tam bir mal gibi davranıyorsun.
  • kul hakkına girmeyin.
  • acun buraları okuyormuşsun öyle duydum. merak ettiğim bir konu var.
    daha doğrusu bugünkü programdan sonra kafama bir soru takıldı.

turabi'nin dokunulmazlık oyunundan sonra parkuru parçalaması kaybetmenin verdiği bir adrenalin yükselmesi mi yoksa otoriteye yani sana bir meydan okuma mı ?

yani aslında turabi şunu mu demek istiyor.

''sen benim takımımın en iyi 3 elemanını aldın ve takımımı parçaladın, bundan sonra ben de her kaybettiğim oyundan sonra senin parkurunu parçalarım''

not : bu ünlülerin ...ünü çok kaldırdın acun çook :d
  • evet doğrusu bu , acun ne yaptı etti gönüllülere oyun kazandırtmaya başladı , peki bunu nasıl başardı ? çok basit , oyunların finalindeki kısımları basite indirgeyerek , böylece güç ile yarışamayan gönüllüleri zeka gerektirmeyen seviyesiz oyunlarla potaya soktu.
  • cumali gitti, "survivor" survivor a benzedi. nihat varken zaten hiçbirşeye benzemiyordu, nihayet ...
  • hayatta 2 şeyi anlamıyorum.

1.ülkenin uçurumun dibinde olmasına rağmen rte'ye oy vermek.

2.survivor izlemek.

-gerçek bir yarışma desen; değil. çünkü kurgu olduğu her halinden belli.
    -izleyiciye bişeyler veriyor desen; vermiyor. bomboş izliyorsun. hiçbir getirisi yok aksine 3-4 saat götürüsü var. aşırı zaman kaybı.
    -üstelik oyuncular o kadar rezil o kadar düşük profilli ki her gördüğümde ekrana yumruk atma isteği uyandırıyor.

gerçi ne bekliyoruz ki birader. yani tv de bütün yarışmalar, diziler, filmler, şovlar, haberler kurgu ve şiddet üzerine. dikkat edin. bir yapımda bunlar yoksa mümkün değil reyting almıyor. şişirme sürrealist tarih dizileri de cabası. milletimiz tuhaf bir şekilde haz alıyor, kaostan besleniyor. bunun ne kadar korkunç olduğunu düşündükçe umudum daha çok azalıyor. biz bir de akılcı mantıklı bilimsel felsefik realist yapımlar bekliyoruz. daha çok bekleriz.
  • tatlı su kurnazları ümit karan ve turabi, cumali elenince şimdi de murat'ı seçmeye başladılar. adem'in buna dikkat etmesi gerekir. performansta en düşük yüzdeyle oynayanları seçen ümit karan ve turabi istatistik kasmasına rağmen adem yine 1. sırada. tanıtımda dikkat ederseniz turabi, "adem'in ismini niye söyledin bakayım" dediğinde elif gülüyor. ben burada bir şirket sezdim. turabi-elif a.ş. turabi'nin yanında durup daha uzun süre kalayım diye düşünüyorsan "yancı" olarak kalırsın. kendin ol elif.
  • birsen, hilmi ve murat'ın kazanınca sevinmeleri ne kadar tatlıysa hakan, yağmur falan bir o kadar itici duruyor. gönüllüler kazanamıyor diye üzülüyordu millet, yenerken bu kadar itici olacaklarsa yenemesinler mümkünse. herkes ünlülere diyordu burnu büyüklük yapıyorlar, şımarıyorlar bilmem ne. yeni takım kurulduktan sonra bile yokları oynayan takım bir haftada bi kıpırdadı diye bir havalanmalar, artistlikler. herkese shade atan hakan -sirasiyla anıl nagi murat birsen- hepsiyle aşk yasıyor falan. ne ara bu kadar kanki oldunuz simariklar diyesim geliyor hahahah. ıki oyun sonra göreceğiz acun bey ünlüler cok rererö diye.

damla da sema ile göz göze gelmemek icin çırpınarak eksi puan topladı.
  • pek tv izliyorum ama arada denk geldiğim zaman biraz zamanımı çalan gereksiz yarışma programı.

turabi, dostum gerçekten çok komik adamsın. o maskeyi takıp yarışma alanına gelirken seni görünce kahkaha atıyorum, teşekkürler. ha ayrıca, şu oyun kazandıktan sonra yaptığın hareketin ve saçma sevinç gösterilerine ayrıca yüzümü güldürüyor, tekrar teşekkürler.

acuncuğum, güzel ağabeyim, tamam para bok onu anlıyoruz. lakin biraz değişiklik yapıp farklı şeyler üzerine yoğunlaşıyor olman daha ses getirmez mi? biliyorum, survivor ile dünyaya açıldın ve birçok ülke programını yayınlamak istiyor.

senden istediğim yine aynı format ama birazcık daha kilolu insanlar toplululuğu ile organize etmen, harika olmaz mı? (mesela ben panda yavrusu değilim ama biraz göbeğim var), (eski futbolcuyum, iş yaparım diye düşünüyorum)

not: bu bir öneri değil iş teklifidir.
    not2: ay hadi inşallah
    not3: canım sıkılıyor sanırım, ne yaptığımı bilmiyorum.
  • adem elif tarafından aday yapılmış sanırım, üst aklı eninde sonunda fark eder fakat elif'in geçen yıldan kalan adem antipatisini tartışmalarını izleyenler bilir, bu sebeple hemen farkına varamayıp kişisel sebeple olduğunu düşünebilir.
2351 entry daha
hesabın var mı? giriş yap