şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
941 entry daha
  • yunan kızlar gayet rahat, çağdaş ve mevsime uygun giydirilmişken, türk kızlarının rahibe gibi kapalı kıyafetlerle ekrana çıktığı tropik iklimde çekilen program.utanmasalar kızlara etek giydirecekler, arap kızı mı bizim kızlarımız, sene 2019, siz neye hizmet ediyorsunuz yapımcılar.
  • survivor'u tek yarışmacı için izleyenler rica ediyorum bilmedikleri şeyler hakkında yorum yapmasınlar.
    2006'dan beri izliyorum bu yarışmayı. şimdiye dek performansı olmadan şampiyon olan tek yarışmacı olmadı. peki acaba neden? hah işte orda sizin kabullenemediğiniz şey giriyor devreye.

eğer survivor salt reality olsaydı 2016 şampiyonu semih, 2017 şampiyonu adem olurdu. adem'in şampiyon olamayacağını burda ilk söyleyen destekçilerinden biri de bendim. sırf karakter etkili olsaydı misal geçen yıl nagihan'ın yerine orda oturacak en az 4 kişi sayardık burda :) eğer son 1.5 ay performansınla göz doldurmazsan bundan önceki tüm o duruş, tartışmalardaki tavır, yalnız kalma, birtakım komiklikler varya hani onları atın çöpe. hiçbir değeri yok.

sevdiğiniz o yarışmacıları en fazla kıbrıs'tan bir öncesine taşırsınız. ötesi olmaz.

siz kabullenmeseniz de bu yarışmayı izleyen insanların %75'i günün sonunda performansı değerlendiriyor. mantıklı olan da o. çünkü oyunu kazanan adada kalır, oyunu kazanan yemek yer, oyunu kazanan kendini korur, oyunu kazanan psikolojik olarak rahat ve daha çok söz sahibi olur. bu survivor'un değişmez kuralıdır.
    bu oyunlar niye oynatılıyor sanıyorsunuz? :)

realitysi olanlar bir süre kalsınlar zaten ben de eğleniyorum. ama günün sonunda oyumu daha çok kazanan+karakterini beğendiğime veriyorum. sen öyle yapma. senin gibi düşünen azınlık da öyle yapmasın. ama istesen de istemesen de izleyicilerin büyük çoğunluğu benim gibi yapıyor.
    "bi bitin ya" diyince bitmiyoruz işte :)))

en fazla 1-2 kişi sapacak final tahminlerimi de yazayım.

türkiye son 4
    hikmet
    yusuf
    bora
    seda/sude

yunanistan son 4
    katerina
    nikos
    afroditi
    panagiotis/dimitra

bora yerine eğer okay ya da atakan performanslarını artırırlarsa ikisinden biri girebilir. hikmet banko. eğer son 1.5 ay hikmet azcık saçmalar yusuf da coşarsa yusuf şampiyon olur. yok eğer yusuf şu anki halinde kalırsa bu performans onu şampiyon yapmaya yetmez. hikmet atıyorum bir serkay ya da bir nagihan gibi büyük bir kısma irite edici gelecek bir karakter değil. finalde kaybeder diyemem. kaybetmesi için karşısındakinin gerçekten performans olarak geri kalmaması lazım. yunanistan'a gelince fark ettiğim bir şey var yunanlar kadın yarışmacıları inanılmaz destekliyorlar çünkü yunanlar performansa bizden daha çok bakıyor. bizde %75'se onlarda %90 falan bu oran. o sebeple afroditi ya da katerina'dan birinin şampiyon olacağını düşünüyorum. nikos şu an dikkat çeken tek erkek yarışmaxı onların gözünde. anketlerde bile ilk 4'teki tek erkek nikos. finale kalabilir. kalamazsa şaşırmam ama. söyleyeceklerim bu kadar.
  • hep söylerlerdi de inanmazdım. ajun medya buna mi tenezzül edecek derdim. bu sene işlerin istenildiği gibi gitmediği kesin survivor da ki baya baya survivor amigoları reklam yapıyor başlıkta.
    tavsiyem reklamı açık açık sunucu edasıyla değil de daha subliminal yapmaları yönünde olacak.
    gelelim yarismaya; yunan takımını tutan bir izleyici olarak okayin yunan takımına gecmesini talep ediyorum.
  • -sevenlerimin desteğini bekliyorum açun bey.
    bu hikayedeki gizli özneyi bulun. o elensin artık.
  • ada hayatının ne olduğunu soran ergen survivor izleyicilerini bulunduran başlığa sahip yarışma programı. tabi siz survivor'ı 2010-2015 arası izlemediğiniz için ada hayatı nedir diye saçmalamanızı anlıyorum. açın bakın 2012 sezonunda hasan ne yapmış? adaya ev inşa etmiş mi etmemiş mi? nihat'ın takım arkadaşlarıyla arası nasılmış? kimler adada yemek yapıp balığa çıkıyormuş. tabi senin bunlardan haberin olmadığı için ada hayatı nedir bilmemen çok normal. reality showmuş bak sen şuna. burda patavatsız sabriye'yi doğal diye koruyan insanlar gelmişler bize reality show diye reelde yüzüne bakmayacağı insanları savunmaya çalışıyor. madem reality show o zaman parkurun olmadığı reality show programına katılsın survivor'da yeri yok. ayrıca ne patavatsız sabriye'de ne yalancı büşra'da ne de sinsi melisa'da insanlık yok. sen var diyorsan gözlerini kontrol ettir bence çünkü bugüne kadar boşuna izlemişsin yarışmayı.

üstteki arkadaş zaten gereken cevabı vermiş ben de ekleme yapmış oldum.
  • en buyuk rezillik parkurlarda degil de bilgi yarismasi kirintisi olan bir yarismamsida gerceklesen yarismamsi...bu insanlar kaslarini gelistirmis tamam da, geri kalani ihmal etmisler gibi toptan...sanki...
2 entry daha