şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • türkiye gibi üçüncü sınıf ülkelerde en çok ekmek kazanılan alanlar: milli duygulara oynamak, dini duyguları sömürmek. bunların farkında olanlar yolunu buluyor. bir tek ben ve benim gibiler bulamadı.

acun ılıcalı'nın bu sefer de milli(!) duygulara oynayarak keriz silkelemeye devam edeceği başka bir program.
  • şeyma'nın nafakası çıksın diye iki ulusu birbirine kırdıracaklar. :p
  • yunan halkı, milletin tişörtlerle denizde yüzdüğünü görünce nasıl şaşırmıştır yalnız.
  • iyice parkur yarışına bağlayan yarışmanın 2019 versiyonu.

yeter artık valla sıkıldık parkurda koşup küp deviren kaslı adam izlemekten.

bu yarışma survivor. adada yaşamaya çalışan, böcek yiyen, kulis yapan normal insanlar izlemek istiyoruz. şişme besyocuları değil.

oyunlarda da biraz yabancı survivorları örnek alın. adamlar harita ile ormanda hazine arıyor, su altına dalıyor, güreşiyor vs.

bizde 10 yıldır aynı oyunlar. yeter da.
  • dokunulmazlık yarışı öncesi ilk yarışacaklara karar verilirken, türk takımında ilk yarışacak kadınlar konusunda erkekler düşüncelerini söyledi, yunan takımında ise kadınlara siz aranızdan ilk kimin yarışması gerektiğini düşünüyorsunuz diye soruldu. başka sözüm yok hakim bey
  • abi uyurken bir sans vereyim diyorum. gordugum su. bizim takimdaki kazaniyor yarismayi, yunana donup yumruk tekme hareketleriyle seviniyor. yunan da ne yapsin adam gidip sarilip tebrik ediyor bizimkinin yuzunde nasil da ezdim ifadesi.

daha sonra bizden hikmet diye biri oturdugu yerden yunanlara bagiriyor, goreceksiniz turkun gucunu! diye. yunan adam ise gayet yumusak bir ses tonu ile ne dedigini anlamiyorum ama onemli degil diyor sonrada parmaklariyla onaylama isareti yapiyor gulumseyerek. bizimki de ben de sizi seviyom heee diyerek dalga geciyor.

dogru olmayan bir seyler var sanirim..
  • acuncum madem sema’nın böyle meleksi bir versiyonu vardı neden bizi senelerdir şirret olan modeliyle muhatap ettin, bize de yazık değil mi*
  • elpidanın taytına da sansür gelmiş.
    e sen elin avrupalısına leş arap kültürü dayatmaya çalışırsan tabii ki işin tutmaz.
    yarışlara da besmeleyle başlat, daha çok sever abilerin seni.
    daha düne kadar firarda manitacılık kovalayan bendim sanki alüminyum.
  • insanı zorla türk düşmanı yapmaya çalışan yarışma.
    inceden uyuz olduğum yunanlara bir bakıyorum: nazik, medeni, arkadan iş çevirmeyen, dedikodu yapmayan, efendi, saygılı, sevgi dolu, zeki, takım arkadaşının kuyusunu kazmayan gayet düzgün insanlar.
    bir de bizimkilere bakıyorum: yukarıda saydıklarımın tam tersi. saygısız, mobbingci, kazanıyorlarken bile birbirlerinin kuyularını kazıp ayaklarını kaydırmaya çalışıyorlar. 0 beyin, erkeklerin yunan erkeklerine bariz üstünlüğü var ve ilk elemede potaya iki erkek( ve iyi olan iki erkek) koyuyorlar, kadınlarımız yunan kadınlara ezim ezim eziliyorken. futbol oyunu oynanıyor takımdaki tek lisanslı pro futbolcuyu yarışma dışında bırakıyorlar falan...
    kendine adam diyen eleman kuytuda dedikoduyla kulis yapıyor.
    buysa türkiye ben istifamı veriyorum hellas amk
  • ulan bora öncelikle karşındaki bir kadın, hayvan gibi bağırılmaz... daha önemlisi karşındaki dimitra...

be amk sığırı...

o kız, sen hamile eşinden doğacak çocuğunun cinsiyetini öğreneceğin zaman çocuk gibi sevinmişti.

bre göt!

bora bu saatten sonra yavşaktır, dombilidir, göttür. aksini iddia eden de göttür.