şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • survivor’a inanmıyorum ama bir dimitra var.
  • sayın acun ılıcalı şu çocuklara bi güneş kremi ver yazıktır günahtır ,dünyada cehennemi yaşatmışsın ne hale gelmişler hele hakan. adam masterchef te böyle yanmadı.
  • ilgi çekmeyen program.türkiye-suriye yayınlanmadan survivor asla eski günlerine dönemeyecektir.
  • acunun bariz türkiyeyi kayırdığı yarışma.
    dün dokunulmazlık yarışmasında çirkeflik yapıp hak ettiğini bulan hikmet sevimsizini kolladı. aynı yarışta bir sakatlık esnasında rakibine açık fark yapıp atışlara gelen nikosu aldı başka biriyle parkurun başına koyup tekrar yarıştırdı. şimdi yarınki futbol oyununun tanıtımını izledim, rakibinin suratına tokat dirsek sallayan hikmetle cebelleşen adama türk yargısı dağıtıp sarı kart veriyor.
    valla böyle hile hurdayla kazanmayı gururuna yedirebiliyorsan o senin problemin ama izlemesi hiç eğlenceli değil.
    böyle devam edecekse bundan sonra paso yokuş yukarısın bence.
  • herkes bir isim yazıyor ben de bir isim yazayım bari. adaya geldiğimiz günden itibaren herkesle sorun yaşadın, hiç kimseyle anlaşamadın, hep sorun ürettin. adada hiç durmadın bir adadasın bir türkiye'desin. yarışmalarda tarafsız olman gerekirken hep yunanlıları gömdün bizim takımı tuttun. almışsın eline bir düdük, zırt bırt çalıp duruyorsun hiçbir iş yapmıyorsun özel uçağınla sürekli geziyorsun. beni yanlış anlamanı istemem, kişisel bir sorunum yok seninle. seni yazıyorum acun ılıcalı umarım gidersin hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

t: reklam arasında denk geldikçe izlediğim program.
  • 2 haftadir yuzune bakmamistim programin, ilgimi cekmiyordu, ben unluler-gonulluler olayini sevmistim.

ama dun gece yunan ekibinde ay yuzlu, hafif cilli, bembeyaz dimitra'yi farkettim, kanallari zaplarken. ben nasil kacirdim bu guzelligi yav! o nasil beyaz bir yuz, nasil masum bir cehredir! yahti, icimi titretti resmen la! beni kul eyledi! bir acayip farkliligi var afetin.
  • hikmet’in gereksiz özgüveni ve kulağını tıkamaları, takıma kazandırdığı kadar da kaybettiriyor...
  • yunan yarismaci ioulieta hakkaten cok guzel kiz yalniz.
  • insanı zorla türk düşmanı yapmaya çalışan yarışma.
    inceden uyuz olduğum yunanlara bir bakıyorum: nazik, medeni, arkadan iş çevirmeyen, dedikodu yapmayan, efendi, saygılı, sevgi dolu, zeki, takım arkadaşının kuyusunu kazmayan gayet düzgün insanlar.
    bir de bizimkilere bakıyorum: yukarıda saydıklarımın tam tersi. saygısız, mobbingci, kazanıyorlarken bile birbirlerinin kuyularını kazıp ayaklarını kaydırmaya çalışıyorlar. 0 beyin, erkeklerin yunan erkeklerine bariz üstünlüğü var ve ilk elemede potaya iki erkek( ve iyi olan iki erkek) koyuyorlar, kadınlarımız yunan kadınlara ezim ezim eziliyorken. futbol oyunu oynanıyor takımdaki tek lisanslı pro futbolcuyu yarışma dışında bırakıyorlar falan...
    kendine adam diyen eleman kuytuda dedikoduyla kulis yapıyor.
    buysa türkiye ben istifamı veriyorum hellas amk
  • bu yarışma çok kötü oldu şimdi saçma bi olay karakter olsa iteleyemeyiz de yunana. durup dururken rezil olacağız bu andavallar yüzünden 7.5 milyar insana*.