• sadece koşmayı bilen bir beden eğitimi tayfası dolu takımı barındıran olmamış yarışma.

şöyle ortaya karışık iki türk takımı yapıp bol dedikodu, bol kaos, bol gürültü olacaktı ki izlemeye değsindi. bir de üstüne masterchef'ten şırdancı mehmet abe olacaktı ki tadından yenmezdi.
  • bundan önceki senelerde sokaklarda her yerde gümbür gümbür survivor reklamları olurdu, bu sene hiç bir yerde göremedim ve başladığını dün öğrendim.
    açıkçası türkiye-yunanistan pek de ilgimi çeken bir konsept değil.
    acun'un ada hayatını fazlasıyla kısıp yarışmaları ön plana çıkarması ve yarışmacı olarak da hiç bir tanıdık sima olmaması anca amatör lig futbol müsabakasını izlemek kadar haz veriyor. 5 dakika baktım ve bir daha açmamak üzere kapattım.
  • öyle bir saçmalık ki; kumda türkiye - yunanistan futbol maçı oynanıyor, hakem acun ılıcalı, acun ılıcalı'nın tuttuğu takım türkiye. tezahürat falan yapıyor, taktik veriyor diğer yandan da hakemlik yapıyor. hayatımda bundan daha komik bir şey izlemedim ben.

artık takip etmediğim program
  • acun kimi getirmen gerektiğini ben mi söyleyecegim sana.

kaan

emre

simge

bak bu ihsanı fazla dinleme, kendi gibi iticileri seciyor. birde ülke abazanları için bir güzel kız serpiştirir insan. şu cast islerini bana sorsan iyi edersin.

yahu birde semih'li, nagihan'lı program niye tv 8.5 'da. en eglenceli program o ama atmişsın tv 8,5'a. bu ihsan'ı fazla dinleme.
  • bizi türkiyeyi seçmek zorunda bıraktığı için izlemek içimizden gelmiyor.
    üstelik siyasi bölünmenin de etkisinden olsa gerek bu ülkeye aidiyetin bu kadar azaldığı insanların ülkeyi terkettiği bir atmosferde türkiyeyi seçmek de hoşumuza gitmiyor.
    yunanlıların kadınlara daha fazla söz hakkı verdiğini saygı gösterdiğini görünce de bizim höt höt etkeklerimizin olduğu takımdansa yunan takımı daha sempatik geliyor.
    her sene iyi yada kötü yönüyle ayrışan bir oyuncu olurdu semih adem tekrar adem gibi. bu sene o da yok. olsa da artık kabak tadı verdiği anlaşılıyor.
    son olarak da sözlük okuyorum diyen acun insanların söylediklerini pek sallmıyormuş çünkü burda bas bas koş atla zıpla atış yap tipi besyocu survivor istemiyoruz dememize rağmen ısrarla aynı şeyi önümüze getirdin.
    lost adası tarzı bir ada bulmışsun bize oraları göster oralara gizemli birşeyler kat diğer survivorlarda olduğu gibi hazine arat bul değişik bişiler yap yani . 500 kişi çalıştırıyorsun aldıkları maaşları ikramiyeleri primleri az hakketsinler onu da biz mi söyleyelim.
  • bu sene çok ama çok sıkıcı olan program. hiç sarmadı. bakamiyorum artık..
    bu sene bittin artık acun kabul et.
  • bakın bu program türkiye'nin özetidir. bizimkiler adaya daha giderken götleri başları ayrı oynamaya başladı. yunanistan takımı hala tek bir parça.
  • her sene bi cahil kotasi var.. gecen sene cumalinin yerini bu sene hikmet doldurmus
  • an itibariyle ranga kaan yarışmaya katılmıştır.
  • bu bora'yi cok aramislar mi acaba? bi insan ancak bu kadar itici olur.
hesabın var mı? giriş yap