• kesinlikle dalaka hanımı destekliyorum. survivor bireyselse milliyetciliğe gerek yok.işin içinde milliyet olacaksa okay diyorum. ama dalaka’da çok çarpıcı hatun
  • isitip isitip ayni seyleri koyuyor tamam hafizamiz balik hafiza unutuyoruz cabuk sanki yeni baslamis gibi programi izliyoruz ama bir sure sonra yeter artik yani ustune koy bir seyler farklilik olsun artik fear factor mu yaparsin biri bizi gozetliyor mu yaparsin sen karar ver...
  • şimdi tvde biraz izleyeyim dedim ama aklıma geldi; cumali özlettin kendini hırbo!
  • hay senin "saten"ine sokayım hikmet!
  • müzikler deep house'dan alternatif rock müziğe dönmüş. değişti herhalde müzikleri ayarlayan arkadaş. karma police falan çaldı yarışmacı hüzünlenirken.
  • acun, barış manço gibi kültür elçisi olacak. beğenirsin veya begenmezsin , adam katmadeger üretiyor.ayrica yüzyıllarca birlikte yaşadığımız insanlarla yarisiyoruz, bizi benzetmek istedikleri ülkelere bakıyorum için acıyor , aslında biz yunanlarla birbimize benziyoruz, çağın çok gerisinde kalmisiz. acun en son comarliklarimiz için uyarı verdi , çok yerindeydi.
  • katerina dalaka varken türk takımını tutan da ne bileyim biraz şeydir diyebileceğim yarışma.
  • -sevenlerimin desteğini bekliyorum açun bey.
    bu hikayedeki gizli özneyi bulun. o elensin artık.
  • hep söylerlerdi de inanmazdım. ajun medya buna mi tenezzül edecek derdim. bu sene işlerin istenildiği gibi gitmediği kesin survivor da ki baya baya survivor amigoları reklam yapıyor başlıkta.
    tavsiyem reklamı açık açık sunucu edasıyla değil de daha subliminal yapmaları yönünde olacak.
    gelelim yarismaya; yunan takımını tutan bir izleyici olarak okayin yunan takımına gecmesini talep ediyorum.
  • izlemiyorum. mutluyum.
hesabın var mı? giriş yap