şükela:  tümü | bugün
  • az önce o ses türkiye'de yayınlanan kısa görüntüde, fragmanda survivor benimle evrim geçirecek diyen evrim'in kendi evrim geçirmiş.

hıçkırarak nenem gibi ağlıyor. izlerken rahmetli babaannem geldi aklıma.*

acun yine bi şekilde izletecek millete survivor'ı. masterchef'in ilk bölümlerinde de herkes kanserdi biraz izleyenler bilir. acun medyanın standart taktiği bu, acı ve kaostan beslenmek. halk bunu istiyor...
  • türkiye televizyon tarihinin en rezil anlarına şahit olduk biraz önce.

evrim isimli yarışmacının yaşadığı sıkıntıyı ekrana verip kahkahalarla güldüler.

insanlığımda bile utandım oturduğum yerde.

sokayım survivor'ına.

allah belanızı versin.
  • yazık kıza, survivora evrim geçirtecekler survivor ona geçirmiş
  • survivor 2020 yarışmacılarından evrim’in trajikomik açıklaması

--- spoiler ---

su içmek mide bulandırıyor
    coconut ishal yapıyor
    gerçekten hiçbirşey yiyemiyorum
    sohbet etmek istiyorum
    çay kahve içmek istiyorum
    minderde oturmak istiyorum
    gerçekten moralim çok bozuk
    bana lütfen insan gibi bir çay verebilir misiniz? bana bir çay bir kahve verin ya...
    --- spoiler ---

en zayıf halka sen oldun evrim, en zayıf halka *
  • acun'un, survivor'ın ne kadar zor (!) bir yarışma olduğunu kanıtlamak adına yayınladığı görüntülerdir. maalesef acun bey anadolu çocuğu bunları yemez. oyunlarda top oynattığın gerçeğini değiştirmiyor bu görüntüler.
  • https://eksiup.com/v/embed/391651371 söz konusu röportaj
    edit: link yenilendi
  • gayet normal ve samimi olan goruntudur. yasadigi zorluklari anlatmis. yarismacilarin cogu bu zorluklari yasiyor eminim ancak belli etmiyorlardir cunku kimse zayif gorunmek istemez ayrica herkes guclu gorunmek zorunda degil.
    bu yarismaya gitmeden once bu insanlara ada sartlarindan bahsedilmedi mi saniyorsunuz?
    ayrica dayanamayacak noktaya gelen birini zorla tutmazlar.
    gereksiz duyar kasmanin anlami yok.