• mabel matiz'in başına gelen umarım bu arkadaşın başına gelmez.bu ülkede iyi bir insan olman önemli değil çünkü.
  • ne demiş şair:

velev ki ibneyiz, ama her yerdeyiz!

kudurun amk gizli ibneleri.
  • insanların, cinsel olarak ilgilenmediği insanların cinsiyetleriyle bu kadar zihnini haşretmesinin sebeb-i hikmeti ne ola ki? survivor 2020 şampiyonunun cinsiyeti seni niye ilgilendirsin? güzellik yarışması mı bu? şahıs yarışmış, eğlendirmiş, reyting almış ve şampiyon olmuş. cinsiyeti seni niye gerdi? atakanın heteroseksuel olarak kazanmasının sana ne faydası oldu veya cemal'in hetero olmadan kazanmasının sana ne zararı oldu? neyin manyaklığı lan bu kokuşmuş mantar kafalar. survivor ne amk, o kazansa sana ne, bu kazansa sana ne?
  • survivor falan izlemem hatta televizyona bile bakmam ama yeter artık insanların seçemediği özellikler üzerinden uygulamaya çalıştığınız psikolojik şiddet. bir parça empati yapmak hoşgörülü olmak ne kadar zor sizin için. dünya bu meselelere kafayı takmak için oldukça küçük bir yer.

ayrıca başlık sahibine
    (bkz: homofobiklerin gizli eşcinsel olması şoku)
  • herkes başlık sahibine yüklenmiş ama şu an bütün dünyada eşcinsellik öyle ya da böyle yüceltiliyor.
  • olabilir gayet normal bir olaydır. şahsı tanımam cinsel yönelimi kimsenin umrunda olmamalı lakin şu yanlışı düzeltmeden geçmeyeyim ben gay seven bir kadın görmedim. sadece güvenli buluyorlar o kadar. yoksa bir kadını etkilemek için ılık havalar estirmeyin. kadınlar erkek gibi erkek sever boş yere yumuşamayın.
  • yine gelmiş homofobikler, insan düşmanları. tabi kamyon arkası sözleriyle, kız arkadaşını dövmesiyle gündem olan erkekler birinci olsaydı vay işte survivor bu diyecektiniz değil mi küçük beyinli insan düşmanı aptallar. nefretinizle, karaktersizliğinizle kaybolup gitseniz keşke.
  • homofobi detected..
    bırakın abi insanların cinsel tercihleri sadece kendilerini ırgalar. bu devirde hala böyle yorum yapıyorsun diyeceğim ama ülkece 1930 düzeyinde olduğumuzdan bir şey diyemedim..
  • insanlara baktığında sadece g.t, s.k düşünen yazar. arkadaş sanane insanların yönelimlerinden. eşcinseller şampiyon olsa yılmaz morgül şampiyon olurdu zamanında . zihniyetin sapık ve tehlikelisin. ayrıca muhtemelen gizli bir eşcinselsin ama haberin yok.
  • yabancı bir değişle (bkz: soyboy) olmasıdır
hesabın var mı? giriş yap