şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
  • büyük kavgalara gebedir. gergin geçen 2016, 2017, 2018, 2019'u mumla aratır. acun ılıcalı biz kavgadan reyting yapmıyoruz der.
  • 2. sıradan kendime kombine bilet ayarlayabildiğim başlık. batan geminin malları bunlar, gel vatandaş gel gel...
    edit: uygun meblağlar karşılığında yarışmacılara reklam alınır. (bkz: ekşiye yeni akım getirmek)
  • her sene olduğu gibi bu da enlerin survivor'ı olacaktır. acun yine her oyunda "ben böyle birşey görmedim" diyerek şaşırmaya devam edecektir.

ünlüler/gönüllüler formatından sıkılıp, her yıl sözlükte artan rağbeti göz önünde bulundurarak 2020'de ekşiciler takımı kurabilir acun.
    katılmaya meraklı olanlar şimdiden antrenmanlara başlasınlar bence.
  • oyunlarin hala degismedigi yarisma, koş koş, top mop at, birseyleri devir...
  • ilk olarak ersin korkut u duyurarak karizmayı çizen acun abimizin ikinciyi uğur pektaş olarak seçip toparlamaya çalıştığı yarışma.

aga ersin nedir yahu? birkaç hafta dayanabilirse ne ala!

edit: şu anda geldiğimiz yerde tam tersi olmuş görünüyor. ama genel performans tablosunda 16 kişiden 13 üncü olan bir adamın acun un zoruyla içeride kaldığı da bir gerçek.
  • bir aksilik olmaması halinde ekranlarda uzun süredir görmediğimiz uğur pektaş 'ın da yer alacağı halka atmaçlı, labut devirgeçli reality show programı.
    zöge: bir aksilik oldu hemen sakatlandı iki gözümün çiçeği.
  • 16 şubat'ta yayınlanacağı açıklanan yarışma.
  • survivor'un en iyi formatı ünlüler gönüllülerdir. bunu kabul etmesi lazım acun'un.

all-star 2.sırada gelir. neden? çünkü all-star kadroları %90 önceki sezonlardaki ünlüler-gönüller ekiplerinden oluşan karmalardır. çünkü ünlüler gönüllüler formatı herzaman tutmuştur.
    benim favorim 2016. yılmaz morgül,tuğba özay,nihal candan,avatar atakan,serkay,efecan,semih vs. olan sezondu.
    survivor'u sadece atletizm yarışması olarak değil, farklı karakterlerin ve hayatların çatışması olarak gösteren formatlar tutar. buda en iyi ünlüler-gönüllüler formatında olur.
    mesela, yılmaz morgül ile avatar atakan ne alaka di mi? ama işte bu çatışma ilgi çekiyor.

bu formattan bir daha vazgeçmemen dileğiyle acun bey...
  • 3t taner reyis'in olmadığı survivor'a survivor demem.

benim için tırt bir sezondur.
  • taner tolga tarlacı ve saz arkadaşları meter ile yasin olursa uçup gider.
    ayrıca ortaya karışık birkaç youtuber olmalı kız ve erkeklerden oluşan.