şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
 • konudan bağımsız olarak, yunus emre yarismadan cikinca beni bul kardesim.. agzini burnunu kirmam lazim bunun boyle kıl birini görmedim.

  edit: özelden arkadaşlar sağolsun uyardı adam mma dövüşçüsüymüş. emre allahından bul kardeşim ben pas diyorum.. sen beni bulursan da iyi koşarım yakalayamazsın uğraşma boşuna.
 • iyi okuyun ekşiciler;

  -dün gece acun: kim eleniyor bilmiyorum. kimse bilemez, imkânsız. çünkü "konsey yayından 10 dk önce çekilecek."

  -bu gece eleme olur. saatler 00:00 civarı.
  yunus elenir. 10 dk sonra biz öğreniriz. (güyaaa amk)
  -10 dk lık toplam süre içinde bir sonraki güne ışınlanırız. izafiyet kuramı gereği zamanı büker ve yunus emre olmadan yeni kaptanlık oyunu oynanır.
  -acunun mucize montaj ekibi arada montajı halleder.
  - yunus arkadaşlarıyla veda ederken sağ alta kronometre düşer. 'survivorda yarın'.

  lan madem eleme 10 dk önce oldu, kaptanlık hangi ara emresiz çekildi.
 • yıl 2020 olmuş survivor ne amk. yok sms birincisi yok dokunulmazlık yok üçlü eleme yok acun eleneni açıklayacakken 18 tane reklam. gırla dalaverenin döndüğü kurgu oğlu kurgu boş yarışma. bide bunun survivor panorama diye bir yan tv programı vardır ki evlere şenlik ... adamlar ciddi ciddi kamera karşısına geçip yarışmayı değerlendiriyor.
 • benim anlamadığım bu kadar oyun oynamak için neden taaa dominic e gidildiği.
  devamlı oyun oyun oyun..

  ilk survivor ı hatırlıyorum. ateş vermediklerinden odun ile ateş yakmak için elleri parçalanmıştı. şimdi bir doğalgazlar eksik.

  madem yalnızca oyun oynanacak. büyükçekmece sahilde çekseydin..

  ha bu arada artık izlemediğimi söylemek istiyorum. ne zaman ada yaşantısı bitti. o zaman benim için sörvayvır bitti.
 • acun ılıcalı’nın egosunu beslemesi kabak tadı verdi.

  tamam ayak tenisinde ve futbolda profesyonel futbolcu sercan’ı yendin, voleybolda senelerce voleybol oynamış evrim’i yendin, basketbolda profesyonel oynamış barış’ı yeniyordun berabere bitirelim dedin..

  tamam ya kral, sensin. her şeyin en iyisi sensin, sen yenilmezsin, seni kimse yenemez, sen en güçlüsün.

  yarışmacıların instagramda gördüğü ilgiyi bile kendine çekmek için sürekli canlı yayınlara başladın, instagramı diline doladın.

  bak artık kabak tadı vermeye başladı, sürekli bir kurgu var onun da farkındayız. reality show bahane egoyu beslemek şahane.

  tamam anladık, senin de dediğin gibi dominikte 3 gün kalınca sıkılıyorsundur, ama yetmedi mi? ingiliz atı gibi her gün yarıştırdığın yarışmacılarla aşık atıyorsun. bilinçli herkes barış ve berkan gibi basketbol geçmişi olan adamların seni ve saz arkadaşlarını tokat manyağı yapacağını bilmiyor mu? en iyi sen biliyorsun ya neyse.

  sercan ayak tenisinde seni 2-0 yenerken 3-2 yenilmesi falan, evrim nisa ikilisi seni tokatlerken birden yenilmeleri falan, barış berkan ikilisi içinizden geçecekten birden sizin öne geçip, sizi yakaladıkları an hadi berabere bitsin demeler falan. tabii lan kurgu falan değil, kesin yaşanmıştır senin galibiyetlerin. kaybedersen imajın zedelenir, kaybedersen dalga konusu olursun, kaybetmemelisin. çünkü kanal senin, yarışma senin, yarışmacılar da senin işçilerin. hakiki tosun paşa sensin, tebrikler.

  debe editi: şampiyon barış ya da cemal can olur.
 • yasin’in gonuller uzerindeki etkisi > damat tuncer’in palu ailesi uzerindeki etkisi.
 • browni açık arttırma
  nisa : 50
  sercan : 1000
 • acun: size bunu ödetirim yaptığınız büyük ayıp!

  yunus emre: acun abi siyah renk benim hep favorimdi çok severim sende efsane adamsın
 • yalnız gözden kaçan ve kimsenin konuşmadığı bir durum var o da sercan efendi'nin acun tarafından konseyde bozulması;

  sercan aklı sıra galatasaray zamanında fatih terim ile çalıştığını vurgulayacak ve prim yapacak. hırsım fatih hocadan geliyor o yüzden böyleyim ayakları yapıyor hatta acun'u da olaya çekmeye çalışıyor "siz de tanırsınız fatih hocayı çok hırslıdır" gibi zarf atıyor.

  oğlum acun bu lan yer mi? tabi ki yemez. o da karşılık veriyor; "geçenlerde fatih hoca ile konuştum ama hiç senin hırsından bahsetmedi daha farklı şeyler konuştu, ama hırs demedi."

  sercan sercan sercan allah'ım o nasıl bozulma o nasıl bir aptallaşma umarım çıkınca izlersin de görürsün yüzünün aldığı hâli, allah düşmanıma yaşatmasın. yüz ifadesinden rezil olduğu anlaşıldı.
 • birazdan babalar günü temalı konuşmalarda yasin, elif gibi babasız büyümüş çocukların ağlamayıp cemal can'ın minnoş hayatında babasıyla yaşadığı mutlu anıları paylaşıp ağlayacağı program.