şükela:  tümü | bugün
2286 entry daha
  • nisa bana şahsen hiç güzel gelmiyor, ağız-çene bölgesi yaşlı nineleri anımsatıyor.
  • sercan madem “sırrını” bu kadar belli edecektin o zaman niye barış’ı sadece bir dövmediğin kaldı ahshdjjd bizi de ekran başından geriyorsun ya hsjdjd
  • nedense aycan'a bakınca şu 60'ını geçmiş zengin kokonaların gençliğini görüyorum.
  • hala izleyen varmı bu yarışmayı
    izliyor musunuz
    kim izliyor bunları

ulan amq adamları size ne size ne
    size ne amq
    isteyen izler gelir burda yorumunu yapar
    sen git netflix de takıl
    biz seni eleştiriyor muyuz
    size ne
    siktirin gidin izlemiyorsanız
  • acun takımları karıştıracağını ve gönüllülerin 3-4 maç kazanmasının da can havliyle olduğunu, iki takım arasında çok bariz güç dengesizliğini gördüklerini söyledi. ayrıca 1-2 gün içinde yarışmacıların yakın arkadaşları aranıp bazı sorular sorulacak ve verilecek cevaplarla “beni arkadaşıma sor” tarzı bir oyun yapılacak, sorulan sorulara arkadaşıyla aynı cevabı veren yarışmacıları da güzel bir ödül bekliyor ;)
  • sercan ile barışın kavgasından sonra sercan’ın az olan oy potansiyeli sıfırlanmıştı ve çoğu kişi kavganın nedenini bilmiyordu. sercan ılımlı takım arkadaşlarıyla iyi anlaşan bir izlenim bırakmıştı ta-ki kavgaya kadar. bu kavganın konusunu bende çözememiştim dedim ne olabilir ak neden bu kadar atarlardı barışa derken youtube’da bir videoda durumu farkettim eğer haklıysa sercan haklı olma ihtimali yüksek bu barış i.nesi ötmüş karşı tarafa. yaptığı yine çok abartı sercan’ın ama sebebi varmış en azından öğrenmiş olduk.
  • acun bey önümüzdeki günlerde takımların karıştırılacaklarını ve sıfırdan tekrar kurulacaklarını söyledi.

şimdi mert efendi ve grubu düşünsün.

(bkz: burası karışacak vaziyet alın)
  • bugünkü açık arttırmayı izlemeyeceğim çünkü kesinlikle çok sinir bozucu muhabbetler döndurulecek mert ve tayfası tarafından.

ekleme: acun dün sırcanın sevdasini doğruladı. umarım yurumeyi birakip kosmaya baslayan sircan, sırrımı verdin diye barisa yaptığını acuna da yapmaz. halbuki kameralar onunde berkanla ve cemal can la konuyu konusan kendisiydi. son hızla koşan da kendisi. ılginç bir motivasyonu var sırcanın.
  • en dışından konuşan adam olan sercan’a neden bu kadar gıcık olunuyor çözemedim. en delikanlısı evrim falan denmiş. tekli röportajlarda giydirmediği adam yok. yüzüne gülmediği adam da.
  • adalar birleştikten sonra nisa ve sercan aynı takıma düşsün de eğlenceli şeyler izleyelim..

sercan: nisa üzülme
    nisa: tm abi
    sercan:????%%?
212 entry daha