şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
117 entry daha
 • fabrika ayarlarına dönmesi gerekiyor izlenmesi için. haftanın sms birincisi olayı olmalı, oyun oynarken kural değişmez ilkesine sadık kalınmalı, sonradan yarışmacı alınmamalı, saçmalığın daniskası olan takımları karıştırıp yeni takımlar yaratılmamalı.
  entrika isteniyorsa sms birincisi olmalı, o kişi birini korumaya almalı ya da elenme adayı göstermeli. konseylerdeki en heyecanlı anlar kimin birinci olacağıydı.

  bir iki de orjinal karakter, ağzı laf yapan ve çok değil biraz zeki yarışmacılar da olsa iyi olur.

  başlığa acun’u zengin etmeyin yahha vs. diyenler de gelmiş. bir süre sonra da vay başlığa neden bu kadar yazılıyor, görmek zorunda mıyım, bık bık diyenler de gelir ki, kendi de buna katkı sağlar oysa. üşenmez yazar da yazar. izliyorum kardeşim, sana ne? sana mı soracağım ne izleyeceğimi, neden keyif alacağımı, bi salın insanları, faşizmin alemi yok.

  hadi bakalım sezon başlıyor, inşallah çekişmeli bir sezon olur.
 • geçen seneki yunan kayırabilmek için format değiştirme rezilliğinden sonra bekliyoruz bakalım. ne kadar geçen seneden sonra bir daha bulaşmayacağım desem de yeni ve tanımadığımız yarışmacılardan oluşan bir takım olması ile bir şansı hak ediyor.

  bir kişi hariç tüm takımın yeni olması risk gibi olsa da bence doğru seçim. kim bilir ne hidden gem ler çıkacak içlerinden bir sonraki survivorlar ve all starlar için. hem her sene eskilerden yarışmacılar gelince belirli bir süre sonra sıkıyor aynı kişiler. biraz ara verip özlettirmek lazım.

  survivor ekşi sözlük entelijansına yabancı olsa da dizi izler gibi izleniyor. zevkli oluyor. al biranı kavrulmuş mısırını veya çayını her ne ise. oh mis. hatta yabancı survivorlardan bizimki kat be kat iyi kanımca. ecnebilerinki çok tiyatral ve kör gözün parmağı oluyor. ama bizdeki ünlüler-gönüllüler vs gibi onlarda daha değişik formatlar olabiliyor. bir ara survivor second chance vardı. son 5-10 sene survivor da ilk iki hafta elenenlerden(ve galiba sakatlanıp diskalifiye olanlardan) oluşuyordu yanlış hatırlamıyorsam. bizde böyle bir şey tutar mı bilemiyorum. ama düşünsenize sallıyorum 2015 survivor da ilk hafta elenmişsiniz sonra bu formatta şampiyon oluyorsunuz. bundan iyi drama çıkar. bizim millet de dramaya bayılır.

  neyse. survivor, yeni bir memeli türü keşfetmeyecekseniz, akşamları hayatın anlamını bulma çalışmalarınız yoksa her tür pislik atmaya rağmen iyidir güzeldir, kafa dağıtır efendim.
 • tayfun erdoğan telefonla aileyi arama ödülünde babası şarkıcı emrahı arar (bkz: küçük emrah), babası telefonu açmaz. fondan hüzünlü bir müzik girer.
 • nedense bu sene de ciddi anlamdan reyting sorunu yaşayacağını düşündüğüm tv programı.

  bir yazar arkadaş uyarmasıyla final akşamı editi: uzun söze gerek yok (bkz: göt olmak nedir nasıl olunur)
 • uğur pektaş 2005 yılında survivor şampiyonu olduğunda 26 yaşındaydı, şu an 40 yaşında, beklentinizi buna göre ayarlayın.

  tanım:ersin korkut’un güldüreceği program
 • ada yaşantısını bırakıp parkura odaklanirsa bu senede izlenmeyecek acun biz ada yaşamını daha çok merak ediyoruz balık tutsun pilav yapsın aç kalsınlar goygoy yapsınlar.
 • yıl 2020 olmuş survivor ne amk. yok sms birincisi yok dokunulmazlık yok üçlü eleme yok acun eleneni açıklayacakken 18 tane reklam. gırla dalaverenin döndüğü kurgu oğlu kurgu boş yarışma. bide bunun survivor panorama diye bir yan tv programı vardır ki evlere şenlik ... adamlar ciddi ciddi kamera karşısına geçip yarışmayı değerlendiriyor.
 • survivor başlayacağına göre yavaş yavaş yaz ayına gidiyoruz demektir.
 • tanıtımda son 3 yildan farklı olarak erkeklerin bir kısmını tisortsuz gördüğümüz tv programi. kizlar hala tisort sortlu
23587 entry daha