2310 entry daha
  • ahaha semih'e kayıyor acun yine. bu iki oldu üçüncüde tepiği yersin semih.

semih: tmam ağbi :((

altın top olayında yarışmacının başta hangi topu seçtiyse o topu kullanabilmesi lazım. adamlar üç normal topla atamıyor sonra top toplamak yerine altın topları kullanıyorlar. 3 atış oluyor 5 atış. her topu kafasına göre kullanabiliyosa bunun neresinde strateji neresinde karar verme.

mert'e bak barselonayız diyo. haftalardır yunus emre gibi, gizem gibi, yasin gibi tipleri tokatlıyosunuz öyle biz de barselona oluruz ajkdasfddg.

allah herkese berkan inanmışlığı versin ne diyim.

acun: nisa evrim'e pozitif enerji vericektir
    nisa: *he amk he gülüşü*

sercan: nisa bi dk gelir misin?
    nisa: *ahaha bu salak da yanık bana gülüşü*

bu arada dünkü ankette

410 erkek oy kullanmış
    307 tanesi evrim'e (%74.88)
    103 tanesi nisa'ya (%25.12)

758 kadın oy kullanmış. (tüm harun abilere selam)
    648 tanesi evrim'e (%85.49)
    110 tanesi nisa'ya (%14.51)

evrim'e 955 oy gelmiş
    307 tanesi erkeklerden (%32.15)
    648 tanesi kadınlardan (%67.85)

nisa'ya gelen 213 oydan
    103 tanesi erkeklerden (%48.35)
    110 tanesi kadınlardan (%51.65)

yani kadınlar daha büyük yüzdeyle evrim'i tercih etmiş. ben ise erkek olarak evrim'e oy verdim. nisa gibi babasının probislerine yüz verdikçe daha çok tokat yersiniz beyler benden söylemesi.

evrim için gelsin (ara: çay kadın)
  • bölüm başı para alıp aç kaldıkları düşünülen ünlü-ünsüz yarışmacıların, aldıkları rating yetmiyormuş gibi bir de üstüne aşk dedikoduları yaratılan yarışma.

hiç izlemesem de instagram ve twitter sayesinde yarışmacıları ve olayları ister istemez öğreniyorum.
  • 5 dk dayanamıyorum şunları izlemeye nasıl izliyorsunuz hayret ediyorum.
  • (bkz: patron çıldırdı)
    sercan nisa tarafından reddedilince delirmiş sonra da el birliğiyle acun'u delirtmişler.. acun ılıcalı'yı hiç bu kadar kızgın görmemiştim.. delillerle gelecekmiş.. kendi programına kayıtlarla, delillerle gelen patron olarak bir ilk olacak acun yarın..

yarın buraya kesin edit gelecek..

edit1: acun semih'e ayar çekiyor şu an sercan ve nisa konusunda "yüzünde güller acıyor" dediği için.. semih içine kaçtı resmen.. acun hızını alamamış ahshsh..

edit:2 bazı yazarlar semih'e acun fırça attı diye orada kalırsan adam değilsin gibi bir şeyler demiş.. herhalde bu yazar(lar) ömürleri boyunca patronlarından bir gram azar işitmemiş piiremsler veya piiremsesler..
    editoo link eklendi..
  • acun ılıcalı gibi tam bir ünlüler karşıtı olan yapımcıya, en sonunda ünlülerin çıldırmasını konu alan bir tartışma izledik. iki takımın güç farkı gayet ortada, gönüllüler bariz olarak ünlülerden daha kuvvetli bir takım. ünlüler gerek pozitif enerjileri, gerek üstün motivasyonları ile yarışma kazanıyorlarsa bu onların suçu değil. sen buna rağmen hala denge olsun reyting coşsun diye takımın en iyilerinden birini alıp karşıya verir, karşı takımın da açık ara en kötü yarışmacılardan birini ünlülere verirsen onlar da sana ilk fırsatta patlarlar kusura bakma. bu değişikliğe rağmen ünlüler hala 10'a 4 oyun kazanınca acun üzerlerine oynayıp takımın enerjisini hedef almaya karar verdi heralde.
  • acin acımızdır sercan. mahvoldum kıza açılmaya çalıştigi anlarda. kız resmen abi muhabbetine girdi ya. sercan koşarak dereye atlayacak sandim.
    nisa: ersin abiyi nasıl görüyorsam sen de öylesin.
    sercan: buranın güneşi de tanımadığımız bir güneş nisa
    keske böyle devam ettirseydi konusmayi sercan hadjdjsjjs
  • bu sercan harbiden kafayı yemiş ya da birileri ona bunu yaptırıyor. sen bu para ve bu şöhretle bu kızın peşinden koşup kendini türkiye'ye rezil ettin. bu ne rezillik yemin ederim başkası adına utanmak bu olsa gerek. ama bu işler belli olmaz sercan nisayı yarışmadan sonra koluna takıp istanbul'da dolastırabilir. yoksa bu rezilliği temizleyemez. insan içine çıkamaz.
  • agaaa beee ahh be sercan yine ceza sahasına girip kaçırdın golü futbolcuyken de böyleydin üzüldüm be senin adına survivordan tutunamayanlar a transfer edelim seni kralım boşver seni sevmeyen o kalpsiz utansın (nisaya kalpsiz demiyorum ama utansın yani, şarkı sözü :) )
  • nisa reddebilirsin hakkındır ama seni ersin gibi görüyorum denmez ayıptır.
    acın acımızdır sercan.
  • bırakın ya şu muhabbete inanmayı sercan gerçek hayatında nasıl takılıyor biraz takip edin.
18231 entry daha
hesabın var mı? giriş yap