şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
3231 entry daha
  • acun bu akşam bol bol yargı dağıttı.. görüntüler olmasaydı ne yapacaktık dedi.. o zaman yayımlamazdın zaten acun'cum.. haksız çıksaydın kalkıp da videoları yayınlar mıydın?..
    ben söyleyeyim: hayır..

ersin her yerde özür dilemekten bir hâl oldu.. sercan zaten küfür kıyamet, belki de bağırdığı sırada acun'a dedi ki "senin yapacağın hakemliği s.." ama biz duymadık ahashs.. ödülü alınca hepsi teker teker üç maymuna geçti.. sercan da arkada özür dilemiştir..

konseyde de gördük ki hep bir şeyler çalınmış..yazık lan kim çaldıysa.. herkes fiskos halinde birbiriyle ahshsh..

beni yaran şöyle görsel bir
    tw paylaşımına da sebep olan yarışma oldu bu akşam..

corona en çok acun'a yaradı yeminle.. son senelerde kıramadığı reyting rekorlarını kırıyor.. bence program bittikten sonra başka program yapamayacağına göre buna devam edecek..

bir de başlık altında programı izleyenlerin zeka seviyesini ölçen zekaölçer yazarlar var.. onlara diyeceğim şu, sektir git ötede puronla fularini tak ve ansiklopedi tüketmeye çalış.. ben gece gündüz film izlemekten, aralıklı kitap okumaktan, haber izlemekten, sözlüğün birçok boş başlıklarını senin gibiler yüzünden görmekten sıkılıp evde yapacak iş bulamadığımdan oturdum izliyorum.. sana giren çıkan var mı? izleyip eğleniyorum kafamı dağıtıyorum sana ne?..
    diyeceklerim şimdilik bu kadar..
  • konuya hakim kişi olarak ardahan konuştu. komik.
  • barış'a bak milletin herşeyini yemiş ahahaha.

barış fanları için farketmez ne olursa olsun yalamaya devam ederler.

tanım: bir yarışma.
  • hakim : acun
    savcı : acun
    şahit : acun

acun reis in yargı dağıttığı bir gece olmuştur.
    acaba o kameralar olmasa idi, haklı olduğunu bağıra bağıra 70 milyona gösterirmiydin.
    oyuncuların hepsine özür dilettin ya, ego masturbasyonunu yaptın, bu gece rahat uyursun artık...
  • bu gönüllüler sürekli ünlülerden onay almak, onlara abi çekmek derdindeler.

bu yarışmaya ilhan mansız gibi bi adam geldi o senenin gönüllüleri bu kadar yalakalık yapmadı. mert kim, sercan yıldırım kim. yav ersin korkut kim de abi çekiyosunuz. adamlar adalarında alay ediyolar lan sizinle.

serkay ve efecan conconları, ki iq'ları toplamı 60 falandır, kırmızı takıma semih gibi bir sorunluyu gönderdiler; kırmızı takımla böyle oturup parkur başında adamın dedikodusunu yapmadılar.

acun hem parkur olarak zayıf hem de karakter olarak zayıf tipleri doldurmuş bu sene.

gönüllüler daha çok tokat yer bu kafayla.

son olarak, temiz alfalar böyle bağırıp çağırır mı len. sercan siniriyle mücadele. berkan senden daha "alfa" çünkü ne modu düşüyor, ne ritmi kaçıyor ne de bahane sıkıyor.

sonuçta yalçın çakır telefon bağlantıları gibi küfürler ederek beş on saniye aralıksız sansürlenen sercan'a bir uyarı gelecek mi? tabii ki hayır. he amk hüseyin göçek.

rastgele besyo'cuların karakterleri bu tarz ikinci sınıf ünlülerden daha renkli oluyor, seneye ünlü münlü çağırma full besyo'cu doldur; kapris falan da çekmezsin, küfürler yiyip duymazlıktan gelmek zorunda da kalmazsın. nasılsa her türlü izleniyor.

bu arada konseyde fısıldaşma dinlemek istemiyoruz. kim konuşuyosa onu yayınla, altyazılı fısıldaşma vermek ne.
  • acun bey 10 senedir survivor sunuyor
    ben 2012 den bu yana takip ediyorum

hiçbir sene bu kadar yarışmacıların üstüne gittiği, sürekli kendinin haklı olduğunu iddaa ettiği, yarışmacıların bazılarını alenen rencide ettiği bi sene daha olmadı. yarışmacılara birşey anlatırken rencide eder gibi anlatıyor.

acun birşey söylediğinde yarışmacıların süt dökmüş kediye dönmesi gerçekten ekran başında benim canım sıkılıyor. işçisine bağıran patron gibi sanki.

şahsi görüşüm diyip diyip duruyor ama şahsi görüşünün üstüne nedense söz söyleme lüksü kimsenin yok. yaşlandın mı acun bey nedir bu sinir anlamadım gitti.

2012 den bu yana seyrediyorum , kontrolü kaybetmiş gibi artık. ha söylenirim acun düşmanı değilim geçen gün nisa'ya karşı sorduğu soruya cevap alamamasında da kendisinin düştüğü durumu anormal karşıladım kesinlikle.

mert ve ersinden nefret ediyor sanki. evrim'i de sevmiyor gibi ancak survivor un kadınlarda tanımı evrim kesinlikle. bişey diyemiyor.

buraları okursun umarım, üslubunla alakalı tek bir şey yazmışlığımız yok bu seneye kadar ancak birçok yazar da aynı görüşte ki insanlar bunu düşünüyor itici duruyor dışardan..

edit:düzeltme
  • la oturmuş kırk adam dondurmayı kim yedi tartışıyor:)
  • mert reis sherlock gibi adamsın.
    olayı çaktıktan sonra yaptığı o ince gülüşü nasıl bi trol olduğunu kanıtlıyor reisin.
    devam reis arkandayızzz...
  • dondurmacı güzeli barış a da bak hele!!

gömmüş de gömmüş.. ahahahah rezillik lan!!
  • hırsız yaz 1890'a gönder, barış'a oy ver.
24617 entry daha