5943 entry daha
  • babam odada yokken survivor:

haydi sercannn haydi berkannnn atamadııı attııı

babam odaya girince survivor:

ıhhh çok acıyor. ıhhh korkuyorum. ahh bu kadar sert olduğunu bilmiyordum!?!?!
  • nisa, babanı da al git.
  • survivor ekstra'daki murat dede, nisa'yı tanrı ilan etti az önce...
  • lan murat özarı, hayatımda senin kadar mal, boş, cahil birini görmedim. altmış yaşına gitmişsin, 15'lik ergenlerden farkın yok. o savunduğun nisa senden daha olgun. acun'un torpili olmasa yorum yaptığın o stüdyoda temizlikçi olamazsın. mal herif.
  • acun: erzak oyununu kazandınız ne diyorsun yunus emre?
    yunus emre: abi sizin gibi elit bir büyüğümüzün kurduğu oyunu tabiki biz kazanacaktık abi ben hayatımda senin kadar iyi voleybol, ayak tenisi ve futbol oynayan birini tanımadım abi takımımdaki güzel abilerim ablalarım sayesinde anlat bakalımda da yedi bilmiştim zate...
    acun: tamam yunus emre konudan sapmazsak
    yunus emre: çok haklısın abi gerçekten mükemmel bir sunucusun seninle aynı ülke vatandaşlığına sahip olduğum için çok şanslıyım abi saygılar.
  • sınırlar açık olsa çoktan nisa şutlanmış yerine daha güçlü bir yarışmacı getirilmişti. program kısır döngüye girdi eminim acun da mutlu değildir şu durumdan.

bence meryem iyileştiyse nisa yerine o gelsin instaya foto atacağına parkurlarda yarışmaya devam etsin*
  • murat özarı nisa' yı mantıksız şekilde göklere çıkarıp yanlışlarını kapatıyor. bunun nedenini çok merak ettim. aynı şeyi barış için de yapıyor. semih ve furkan her oyuncuyu olması gerektiği gibi yorumlarken, murat özarı aklı olmayan tipik fanatikler gibi sadece delicesine övüyor ve hataları yumuşatıyor. kısacası murat özarı boş konuşuyor. veya bizimle dalga geçiyor. bu nedenle yorumları değerli değil.
  • nisa sana bir sözüm var:

yunus günçe'nin tabiri ile;
    "nisa bi' git.. s ile"..

her yenilgisinde oturup ağlamaz bir insan.. bu kız bu yaşa gelene kadar kendisine kimler, nasıl sabretti valla tebrik ederim.. şahsen böyle ağlak zırlak evlâdım olsa, dostum olsa, kardeşim olsa; ağzına kürekle vururum..

dün programı izleyememiştim, bugün tekrar kısmında izledim ve yine mert için şunu demek istiyorum:
    mert, sen insanları ne kadar küçümsüyorsun?.. nedir bu g.tunun kalkikliginin sebebi acaba?
    dün karşı takım ne kadar başarısız olursa olsun, anlat bakalım oyunu oynanırken "sayı bizim belli şunlara bak" minvalinde yaptığın o itici konuşma yeniden karakterini göstermiş.. gerçekten çirkin bi kalbin var.. kötü olduğunu bu kadar belli etme bari..
    yenildigin zaman kendi takımından da kimseyi adam yerine koymadigini gördük salıncaklı top yarışında.. ersin ve yunus için "bu fizikte insanlara en uygun oyun.. ve bu zekâda.. ona rağmen beceremediler" dedin.. yani ikisi de gerizekalı dedin sırf yenildiğiniz için..

bu yarışmanın en başarılısı kim bilemem ama en kötü kalplisi sensin mert.. namert..
  • nisa'nın ağlamasını görmekten ben sıkıldım kız ağlamaya sıkılmadı.
  • birinin artik nisayi ıssıza götürüp sikme zamani gelmedi mi
14603 entry daha
hesabın var mı? giriş yap