şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
10080 entry daha
  • irem kanan şu loserlardan çok oyun kazanıyor. barış zeki adamsın vesselam...
  • acun ılıcalınında kadroya dahil olduğu bol bol voleybol maçı yapılan yarışma
  • bu evrim 15 yıl profesyonel olarak voleybol oynadıysa ve toplara böyle vuruyorsa ben ronaldo’dan daha iyi topçuyum. gerçekten 15 yıl voleybol geçmişi olan bir insanın topa böyle vurmasına imkan ve ihtimal yok.
  • acun, kaybettiği bir maçı kanalında yayınlamazdı zaten. bunu bilmemiz lazım. dolasıyla acun asla kaybetmez. *
  • evrim başlayacağım şimdi voleyboluna da ya. hadi ilk maçta şanssızdınız da yaş ortalaması 50 olan takımı yenemiyorsan lütfen defol git artık.

beceremiyorsun işte amk bunun nesini anlamıyosun evrim. hala daha inanamıyorum diyor. iq'su voleybol yeteneğinden bile kötü. allahın beceriksizi.
  • sercan bu hafta adadan gönderileceği için bırakın reddedilmesinin hıncını son kez çıkarsın. geçen maçtan daha zevksiz geçen bir maç oldu adamlar o kadar bıktı ki 4.seti kızlara hediye ettiler. bugünkü maçta suç net bir şekilde nisa'nındı. tek topa çift dalma olsun, dağlara taşlara atma olsun, lakayt hareketler olsun. ayrıca şu an ekranlardaki eleman kimdir aq.
  • evrim, gerizekalısın o yüzden anlayamazsın çünkü. iki libero oynuyorsunuz, hücum bilmiyorsunuz.hadi bilmiyorsun, topu uzak köşeye at, öne at, boşluklara at, bunu akıl et. fiziksel olarak onlardan geridesiniz, acun sana fileyi indirelim, sahayı büyütelim dedi kabul etmedin. sizden iyi atak oynuyorlar ve fiziksel olarak sizden üstünler, cevabı budur. sana sunduğu şeyleri kabul etseydin belki kazanırdınız ama zekan yetmediği için kaybettin.
  • şimdi tam olarak kaptanın oğlundan bize ne oldugunu anlayamadıgım yarısma. hayır bize ne gerçekten bundan tamam karantina da sıkıntıdan izliyoruz da abartmasanız mı acaba bir de küçük bir cocuk sandım kocaman adama da böyle video yapmazsın yani
  • bir şekilde orada olsam, acun'un hiç şansı yoktu voleybolda. şu hayatta iddialı olduğum başka bir şey yok zaten.

kızları destekledik, ama olmadı gene.
  • evrim hala nasıl kaybettik anlamıyorum diyo ya hayret bişey. adamların kucağına top atarsan kaybedersin tabi bunda şaşılacak bişey yok.
19336 entry daha