şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
19188 entry daha
  • gerçekten de sözlükte bunu izleyen bu kadar fazla insan olduğuna inanamıyorum. nasıl bu kadar eğleniyorsunuz insan hayret ediyor.

“sen ne izleyip eğleniyorsun ulan?” derseniz aha: https://youtu.be/rc4ywldcw2s
  • ameliyat reis parkurda kiminle yarışsa onunla kavga ediyor. bu tiplerin dövüş sporlarıyla ilgilenme sebebi bu zaten. bir tek güneşe ateş eden bir adanalıyla kavga etmediği kalmıştı galiba onu da etti. bu arada ardahan "ben onlara benzemem" deyip yürüyünce şu an sıcaktan kavrulan adanalılar komple kendileri yürüyormuş gibi heyecanlı. sms'ler tavan. yani ardahan'a yürümek büyük hata. bizim millet sarı papatyaları sevmez.
  • işte bu be ememey reis alayını ipe dizecek galiba, ardahan emre'yi yere yapıştır diyen yazarlar neyin kafası bu oğlum adam dövüşçü, barışla arda birlikte gelse dayak yer gider bilginiz olsun.
  • yunus emre 1 e 3 atıyor. tek başına savaşıyor reisss
  • yunus seni destekliyoruz. alayını diz. oylar sana kardeş.
  • yunus emre’nin kesinlikle gitmemesi lazım. mert gittiğinde oluşan trollük boşluğunu gördük. yunus emre giderse hiç çekilmez.
  • 23 mayıs cumartesi günü yayınlanacak bölümün fragmanını şimdi gösterdiler.

geçen gün yazdığım şu entry'de (bkz: 107518208) söylediğim şeyi geliştirmek istiyorum.

bu yunus emre kadar beyinsiz, höt zöt konuşan ve muhtemelen her girdiği ortamda nefret edilip, itin götüne sokulmuş, ağzı yüzü dağıtılmış ve dayak manyağı yapılmış bir herif görmedim ben. o yüzden bu kompleks, o yüzden bu "döverim oğlum seni :(((((" ayakları.

sen ne boş adamsın lan.

ememey ememey diye dolaşıyor ancak birisi tokat manyağı yapacak survivor'da ama farkında değil. her entryde yazdığım gibi hayatı boyunca kimse tarafından sevilmediği gibi dominik'te de kimse sevmediği için herkes ismini yazdı zaten.

evlat olsa sevilmez sarı papatya.
  • yunus emre çok azcik dengeli olsan ikinci bir avatar atakan olabilirdin. yine de şu gönüllülere had bildirmesini çok isterim. bu arada istese hepsini ziplatir, zaten elenecegini düşündüğünden pek kaybedeceği bir şey yok.
  • ameliyat reyis nasıl olsa giderim haftaya diye ardoya kafa göz dalıyor.
  • ne derseniz deyin emre'ye fena yükseldiğim bir tanıtımdı.
2991 entry daha