şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
16708 entry daha
 • acun buraları okuduğunu söylüyorsun pek sanmıyorum ama okuyorsan sana iki çift lafım var. adil ol, eşit ol. adam seçme.

  -eleme öncesi selcan'a pr yapmak ne alaka? resmen bursa tribünlerine mesaj verdin sms'e yüklenin diye.

  -barzo yasin'e hep uyarı ver asla diskalifiye etme. sonra adaletten bahset.

  -mızmız nisa ve yansıcı cemal can'a sürekli kıyak çek. terapiye göndermek nedir ya? dayanamayan çeksin gitsin. orası survivor.

  - gönüllülere yaptığın torpillerin haddi hesabı yok zaten daha önce yazıldı. sadece çingene evrim ve nisa'nın elemelere yazılamaması ve sürekli ünlülerden takviye yapıp adamları yolunmuş kaza çevirmen bile yeterli. tamam onlara para ödüyorsun ama bu kadar da ezme.

  -ve son olarak yunus emre'nin üstüne gitmekte vazgeç. sana onu yedirmeyeceğiz. ( gerçi o kendi kendini yer zaten. gitti elif'i yazdı, sinsi aycan dururken. bu çocuk gerçekten saf. çok saf. )

  edit: ekleme
 • cemal can ve nisa'nın öpüşmek için hiç bir fırsatı kaçırmadığı yarışma.

  nisa: havuzda su yuttum.
  c.can: tatlı su kız, bir şey olmaz. muck muck.

  nisa: uykum geldi.
  c.can: ay çok güzel esnedin. muck muck.

  nisa: ayakkabım bana olmuyor.
  c.can: bakayım.. evet küçükmüş. muck muck.

  nisa: küçükken saçlarım pırasa gibiymiş.
  c.can: benim de. muck muck.

  ulan yarışı berkan kazanıyor. cemal can ile nisa yine birbirini öperek berkan'ı tebrik ediyor. berkan'la alakaları yok. bak bu en üst level;

  nisa: oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.
  c. can: çok güzel oley dedin. muck muckk...

  ahsjgdkjshf deli lan bunlar. muck muck.
 • emre belözoğlu tüm benliği ile fenerbahçe zihniyetini ve vizyonunu "burak ve sercan'ı yenelim yeter pek bir iddiamız yok" diyerek temsil ettiği bir trailer izledik
 • güveç mekanizmasına güldünüz bak artık göstermiyorlar :))
 • o izlenme sayısı 59 milyon değil, 59 bin. onlarda mil demek bin demek. on kere yazdırtmayın şunu
 • arkadaşlar instagram canlı yayın rekoruyla ilgili nadal-federer ikilisinin canlı konferansının 59 milyon kişi tarafından izlendiği söyleniyor ama o bilgi yanlış. "59 mil" demek ispanyolca mil=bin demek. oradaki sayı 59 bin. milyon olsa büyük harfle m yazar.

  ya da italyanca mille-bin. hangisiyse artık.
 • aycan çok sinsi. alttan alttan hep elif’i kıskandı. açık kapı bulduğu an elif’i hep potaya koyuyor. evrim bile bundan daha samimidir. sevimli görünen sinsilerden korkmak lazım dediğim yarışma

  edit:bu entry yüzünden şerefsizlik yaptığım söylendi. arkadaşlar iyi misiniz? yarışma programı bu hayatımız değil.
 • paolno adlı yazar dünya rekoru hakkında yanlış bilgi vermiş dünya rekoru 2 milyon ile 6ix9ine’a ait nadal ve federer’in izlenme sayısı üstteki yazarın dediği gibi yanlış anlaşılmış
 • eğer yunus emre de aycan'ı yazsa idi iki aday birden çıkacaktı. bunu düşünerek strateji yapan ve elif'i yazan yunus'u ve emre'yi ayrı ayrı tebrik ediyorum.
 • elif ile yunus emre o kadar zeka yoksunu ki iki tane konseyde ele ele vermiş aycan ve sercan’ın ismini çıkarmayı başaramadılar. ben bu sercan ve aycan’a öyle uyuzum ki tarif edilemez.

  yunus emre biraz aç gözünü. gidip dokunulmazlık oyunu için kavga ediyorsun, değer mi aycan ve sercan için?
13086 entry daha