şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
17770 entry daha
  • bir gece ansızın 82 twitter 83 instagram..
  • instagram da sunucularına bedava stres testi yaptırmış oldu. mark acun'u arayıp bi teşekkür çakar artık.

öte yandan survivor kapsamında böyle yarak kürek işlerle uğraşıldığı ortaya çıkınca amerikan yapım şirketi (her kimse artık) survivor'ın haklarını acun'dan alır mı acaba?

var bi hayalimiz.
  • ersin ve ardından mert’in elenişi ile survivor duraklama devrine hele bu akşamki instagram reklamları ile benim gözümde gerileme devrine girmiştir. pandemi normalleşme süreçleri ile reytingleri düşmeye başlayacaktır. yunus emre ve elif dışında da kimseyi desteklemiyorum.
  • berkan’ın sevgilisi ağlayarak izliyordur yayını..
  • barış'a dikkat edin kolalara çok yakın duruyor, dondurma olayı gibi olmasın sonra*

edit: lan şaka yaptım ama adam çaktırmadan ikinci şişeyi açtı.
  • özgürlüklerin geliştirilmesi gerekirken insanları mimlemek için nasıl sosyal medyaya tc ile girilsin denilir aklım almıyor. kaldı ki bunun konuşulacak yeri burası mı?
  • gonzalez sercan aycan'ı bağlamış ben size söleyim. kız sürekli yanında gonzalez'in. birşeyler çekiyor demekki. dikkat ettim sercan diğer dansçı kızlara kafasını kaldırıp bakmadı bile. aşk yapıyorlar şuan hem de aycan'la :(
  • süleyman soylu’nun tv8 ziyaretinin sebebi belli olmuş. bugün dillerine döküldü. saatlerdir sosyal medyaya t.c. kimlik numarasıyla girilsin kara propogandası yapılıyor.

siyasi tartışma yeri değil bu program.

buradan tepki gösterelim acun kulaklarını çeksin.
  • lan yoksa o furkan bu furkan olmasın. tam paralı troll kafası.

kardeş az git ötede oyna komik videolar falan sun
  • alem buysa kral benim diyor adam. ülkenin en büyük winnerı. daha büyüğü yok. sıfırdan zirveye.
11130 entry daha