12263 entry daha
  • cemal can’ı samimi bulan arkadaşlara hayatta başarılar diliyorum. siz bu saflıkla ilerde zor seyler yaşarsınız.
  • an itibariyle izlemeyi bıraktığım yarışmadır.
  • sosyal medyada danla biliç mi adem kılıççı mı deniyor. kusura bakmayın da adem’in sol taşağı > danla
  • insanlara hakaret etmemeyi öğreneceksiniz diyip, kendisi barış ve destekçilerine eden enteresan bir yazar bulundurmakta olan başlık. kendisine kardeş sen ne değişik bir şeymişsin be demek istiyorum.
  • iletişim ödülünde ameliyat reis yunus emre'nin arkadaşı ile konuşması. *

yunus emre: "kim selam söyledi bro, en son onu anlamadım. belisa mı?"

yunus emre'nin arkadaşı: "kız arkadaşın."

yunus emre: (gülerek) "kanka hangisi diyeceğim şimdi!" * *

ulan yunus emre her yerin komedi vallaha. * hele o cemal can, ardahan ve barış ile yaptığın eksantrik dans şovunu hayatım boyunca unutmayacağım. *

zamanında da acun'a "bu hayatı yaşıyorsun abim!" diye dm atmış ameliyat reis! *
  • bugün neden nisa, karşı rakibin de ödülden faydalanmasını istediği için bu kadar eleştirildi anlamadım. kurgu, ezber falan demişler. eğer bu olaya kurgu diyen varsa zaten izlemesin survivorı. program başlı başına kurgu :) bu kız her oyun öncesi rakibine başarılar dileyen, oyun sonu da tebrik eden birisi. bunu koskoca survivorda yapan 2-3 kişi var. birisi de elif. nisa hatta bi ara gidip karşı benche aycan'a destek verdi. bunları da mı acun söyledi nisa'ya. size kalsa nisa'yı da cast ajansından arakladılar değil mi ?
  • bu sene gerçekten de çok eğlenceli bir survivor geçiyor. hepsi ayrı komedi.
    -berkan: cüce abimiz
    -cemal can : çocuk adam
    -yunus emre : saygıdeğer güzel abimiz şovdaki beyefendi
  • ciddiye alınmadığında eğlenceli olan program. ama bizim ülke insanları mallık derecesinde duygusal olmak derdinden muzdarip oldukları için, eğlenmek yerine kutuplaşmayı seçiyorlar.
  • acun ılıcalı'nın altın yumurtlayan tavuğu. https://youtu.be/v-x6rkdys4g
  • annem diyor ki;
    “proje belli. bunlar yunus emre’yi eleyecekler, şimdiden yolunu yapmaya çalışıyorlar. hazırlıyorlar.
    baksana, sercan ya da elif kaptan olsun diyorlar bireysele geçtiğinde.
    zaten iyice suyu çıktı herşeyin.
    yok fenomenler, yok destek veren ya da yarışmacıları linçleyen kalitesiz ünlüler, yok iletişim ödülünde 3 arkadaşından biri adem. bu ne ya?!
    valla kurgu bunlar kızım, boşver artık iyice emin oldum. o ersin olayı falan da garipti zaten. mert’in yasin’e elenmesiyse tam komedi.
    hepsi organize.
    biz de salak gibi izledik o kadar.
    bunlarla uğraşılmaz.
    soğudum resmen.
    yıldım.”

evet, bunları annem söyledi. hani şu survivor oylarına etki eden teyzeler var ya. onlardan biri. eski ogeday’cı. anıl berk baki’ci. bu sene yunus emre’yi seviyor.
    yılların survivor takipçisi. hatta ben bile onun yüzünden izlemeye başladım.

ben de hiçbirşey diyemedim.
    haklı kadın.

not: annem yunus emre elenirse asla izlemeyeceğini söylüyor. çok sinirli şu an.
    mutfaktan “ben salak mıyım?! ergenleri kandırırlar, beni kandıramazlar!” diye bağırıp duruyor.

not2; annem konuştukça update ediyorum. murat özarı’ya da çok kızgın. taraflı ve adaletsiz olduğunu düşünüyor. bugünkü panoramacılara da güvenmiyormuş. sadece ihsan’lı olan günler izleyecekmiş.
    bir de “acun’u ben adaletli çocuk diye severdim. hayalkırıklığı yaşıyorum şu an.” diyor.
8279 entry daha
hesabın var mı? giriş yap