şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
18043 entry daha
  • yalnızca nisa için izlediğim yarışma. keşke böyle bir kız kardeşim olsa hiç sıkılmazdım.
    her şeyi hak ediyor tatlış şey.

edit : tema reklamını doğru anladıysam bu haftaki tatlıyı biz seçiyormuşuz.
    cheesecake'e verdim gitti, nisaşkom bayılır.
    link
  • her salı gecesi normalde performans tablosu yenilenir. bu hafta aycan ve elif döküldü. elemeye kadar yenilenmezse bu yunus emreye haksızlık. burada geyik yapacağınıza bunun üzerine gidin yunus emre yi destekleyen arkadaşlar.
  • artık gerçekten bunu izlememenin bir ayrıcalık olduğunu düşünmeye başladım. yarışmacıları sayenizde her yerde görüyoruz. hepsi tontik. bunlar hayatta kalmıyor, hayatlarını yaşıyor.

kesinlikle ayrıcalıklıyım. bana ne bilmem kimin bilmem nereye taşı sokup sokamadığından. evet.
  • yunus emre bugünkü esprilerinden sonra her anlamıyla survivor olduğunu göstermiştir. gerek yarışma performansı gerek reality gerek yakışıklılık gerek komiklik ne ararsan var adamda. bu seneki diğer tiplerin yanında şampiyonluğu en çok hak eden yarışmacı.

https://youtu.be/jexnmrwvqlk
  • cemal can’ı samimi bulan arkadaşlara hayatta başarılar diliyorum. siz bu saflıkla ilerde zor seyler yaşarsınız.
  • bu akşamki bölüm beni gayet keyiflendirdi. özellikle o çocuk adamla dans eden cemal barış ardahan emre dörtlüsü muhteşemdi. hahaha.
    bakalım acun bu şova karşılık nasıl bir bedel ödeyecek.
  • yunus emreyi bu yarismada tutacaz eksiciler ona gore ne kadar destegimiz var bi favorilere bakalim 100 u asacakmi bekliyorum
  • cemal can'ı samimi bulanlar mı varmış? kerimcan ne kadar samimi ise cemal can da o kadar samimi. ne eksik ne fazla.
  • (bkz: paul sahilleri) (bkz: kartonev)
    nisa ve cemal'i ailesi sizin kadar savunmaz bilader ne boş adamsınız ya bir salın şu başlığı artık. birisi yumoş diğeri psikolojik sorunlu, survivor şampiyonu bunlardan birisi olursa daha da bu programı çekmesin acun.
  • sosyal medyada danla biliç mi adem kılıççı mı deniyor. kusura bakmayın da adem’in sol taşağı > danla
10857 entry daha