şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
18916 entry daha
  • survivor gönüllüler şeklinde olması gereken yarışma.

acun ılıcalı programın adını değiştirmeli, bu kadar yanlı bir sezon yok. önce barış geçti karşı takıma, sonra berkan’ı verdiler. ardından ersin sakatlandı iyice güçsüzleştirildi ünlüler takımı.

ameliyat reis her zaman seninleyiz...
  • sema sen hata yaptığın zaman kocan da sana ceza kesiyor muydu?
    despot kadın!
  • ya acun eskiden mustafa topaloğlu, yılmaz morgül ne bileyim ilhan mansız gibi toplum içinde bir yeri olan kendi camiasında bir ağırlığı olan adamları kayırırdın, bu sene gittin yumuşak influencerların, tikilerin kölesi oldun, ekşi sözlük okuyorum zehir gibi kafalar var diyordun, o zehir gibi kafalar hep yunus emre'nin tarafında ama neyse hadi sen instagram canlı yayınına hadi.
  • (bkz: corona'nın bu sene ipten aldığı yarışma)

yoksa gelinim mutfakta ile 65.lik için yarışırdı acun efendi.
  • şu çakma em em ey'ci papatyanın karşısında adem gibi, atakan gibi bir adam yok ki şunu zıplatsınlar sürekli. karşıda efendi, sessiz adamları buldu diye her gün atar yapıyor. psikolojik sıkıntıları var bu çocuğun, tedavi olması lazım.
  • sema, nagihan seni tokatlarken neler söylüyordun oralarda aç tekrar izle. nedir kardeşim bu yunus emre nefreti.
  • bu sene altın çağını yaşayan yarışma programı. acun kurşun mu döktürdü, şans büyüsü mü yaptırdı bilmem ama korona sebebiyle herkesin evde olması, dizilerin çekilememesi vs. ekmeğine sadece yağ değil bal, kaymak ne varsa sürdü.

geçen sene survivor 2019'un şampiyonunu sözlükte ben açıklamıştım arkadaşlar hem de şampiyon ilan edildikten yarım saat sonra falan düşünün nasıl izlenmiyordu. aha dayıya sor niteliğindeki entrim burada (bkz: #92017035)

bu yıl yarışmanın şansı hem sözlükte, hem sosyal medyada hem de reytinglerde acayip yaver gitti ki pik noktası 2020'dir bana göre. seneye sanmıyorum bu kadar izlenip gündem olabileceğini.
  • yunus emreyi senin saçma egona yedirmeyiz acun efendi.

bu adama başından beri haksızlık yapıyosun.orası senin çiftliğin olabilir ama bize yani seyirciye muhtaçsın.
    yunus emre sms 1.si olunca yüzüne yiyeceğin tokadı merak ediyorum.!!!
  • yunus emre türk gençliğinin özeti resmen. boş, saygısız, argo konuşunca ve dayılanınca adam olduğunu zanneden, yolda görsem uzak duracağım bir insan. bir de dövüşçü abimiz yumruğunu herkesin ağzına sokabilir. potansiyel suçlu gibi görünüyor.
  • umarım yunus emre elenir de bu yarışmayı artık bu sene izlemeyi bırakırım. acun'un yaptığı ayrımcılıklardan dolayı evde kendimi s.kicem neredeyse.
10883 entry daha