şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
20549 entry daha
  • acun yine efso tiyatro çevirdi, adamları toplayıp "şşş, olum, berkan, barış, ilk geldiğiniz yere geri yallahhh" deseydi takımlar şimdiki gibi olacaktı.

güya yarışma, kaptanlık derken adamları bedavaya ödülsüz koşturdu ve üç saatlik yayın çıkardı.

helal.
  • evrim'in üstün zekası; "kaybederlerse birbirlerini yazarlar."

offffffffffffffffffffff. kendileri kaybedince karşı takımı yazacak sanki offfffffffff çıldıracam allahım zeka dağıtırken bu kıza neden kötü kadın kahkahası yükledin yarabiimmmmmm.

sercan'ın takımının, cemal can'ın okul öncesinden nisa da dahil olmak üzere o düşük zekalı takımının üzerinden silindir gibi geçeceği bir hafta olur umarım. yarışmanın başından beri etmediğim lafı bırakmadığım yunus emre'ye bile sempati duymaya başladım. karşısındaki ekibe bak; evrim, nisa, yasin, cemal can falan. çok kötüsün ekşi sözlük. askldnasdas.
  • murat özarı, inşallah acun sana iyi maaş veriyordur. yoksa üç kuruş için canlı yayında bu kadar saçmalayıp rezil olmaya değmez bu yaşta.
  • murat özarı sendeki iq maydanozda da var.
  • sercan'ın atışları çok şanslıydı ama seçimleri akıllacaydı demek isterdim. alakası yok. zaten survivor 2020'nin başından beri ünlüler hiçbir zaman iyi değildi. sadece gönüllüler aşırı kötü ve aptal olduğu için bi tablo çıkmıştı. gönüllüler o kadar aptaldı ki acun karşıya barış'a yardım etmesi için berkan'ı gönderdi. ama cemal resmen "fabrika ayarlarına dön" dedi.

cemal, profesyonel hayatta duyguların olmaması gerektiğini bu hafta acı bir şekilde öğrenecek. sercan'ın takımı bırak oyun vermeyi, 5'in üstünde sayı vermez. tek bir ödülü dahi alamazlar. geçmiş olsun. o başarılar filmlerde olur anca. cemal bu hafta rüyasından bol bol ağlayarak uyanır.

hatta yarın akşamın bir sonraki gün reklamında evrim kendi takımına sövecektir. dedi dersiniz.
  • semih öztürk mavi takım için: ''bu takım kankalar takımıdır.'' dedi.

yunus emre: ''bu takım terminatör, karşı takım vantilatör.'' dedi.''*

kendi nazarımda kırmızı takım: şampiyonlar ligi gibi takım.

mavi takım: kaybedenler kulübüdür.
  • lvl 1. yunus emre
    lvl 23. sari papatya
    lvl 38. ameliyat reyis
    lvl 46. mma reyis
    lvl 57. sari firtina
    lvl 61. kuzey tekinoglu
    — yeni karakter kazanildi —
    lvl 99. terminator
  • (bkz: #78039197) hala mı murat özarı ?
  • yarın evrim barış'ı yenmezse ben de birşey bilmiyorum. rezerve alın dediğim yarışma programı.
  • murat özarı kadar insanı yoran birini görmedim amına koyim ya
9247 entry daha