şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
21953 entry daha
 • survivor gerçekten de hayatın ta kendisiymiş. bakıp bakıp ders alınmalı;

  cemal can, evrim gibi birine sahip çıkarak, geçmişinde tüm yaptıklarını bildiği halde güvenmeye devam ederek kendini bitirdi. tüm sempatikliğini kaybetti. oysa arkadaşı nisa’yı dinleseydi ve evrim’e hakettiğini verip yazdırsaydı herkesin sempatisini kazanacaktı. artık şampiyon olması, finale kalması bile mümkün değil.

  ders alınmalı gerçekten. hayatta böyle kişiler karşınıza çıkarsa muhattap bile olmamalı, asla güvenmemeli yoksa sizi de pisliğe batırır. yazık bir de soruyor “gerçekten elif’e öyle bir şey dedin mi?” diye.

  artık yunus emre’nin tek rakibi barış ve nisa.
 • 'bir koyun sürüsü nasıl güdülür?'ün cevabıdır.
 • bu durum eski survivorlarda da çok konu olmuştur. sakatlığından dolayı bir hafta oyuna çıkmayan birisine kimse bir şey demez. ama bireysel ve ödül oyununda oynayıp da sakatlığından dolayı dokunulmazlık oyununda oynamayacağını belirtene tepki gösterilir.
 • acun ılıcalı kaç para veriyor sizlere bu başlıkları açmak gundemde tutmak için? kaçınız adamın satılık hesabisiniz? dünyada bu denli problem varken survivor'da neyin nesi? adam eski eşine ödediği nafakayi sizin desteğinizle kazanıyor enayiler.
 • barış, götünün keyfine göre oyunlara çıkıp dokunulmazlık oyununda çıkmıyorsun esemeslerde riskin olmadığı için. evrim çirkef amenna ama senin de ondan aşağı kalır yanın yok. seni geçen haftaya kadar sevimli buluyordum, daha önce entryde de yarışmanın kazananı olmasını dilediğim kişi yazdım ama sinsiliğin naa buradan belli.

  yunus emre salağını mezun eden eğitim kurumlarına sıçayım, böyle görgüsüz böyle laf konuşmayı bilmeyen bir başka eleman daha yok. git lütfen, git artık.
 • bu atış mesafesi kuralı kesin barış için çıkarılmıştır çünkü bizim kaplumbağamız atışa gelene kadar kızlar bitiriyordu yoksa berkan sercan yunus emre ve ardahan bu olaydan pek etkilenmediler ancak barış'ın istatistiği fena bir şekilde düşüyordu ve acun önlem olarak atış mesafesi eşitliğine karar verdi. her kararın barış için çıkıyor acun.
 • yazmayayım diyordum da, hakeden isimler performans olarak elif, berkan, sercan, nisa. barış'a gelince başlarda iyi performans gösteriyordu ancak defalarca belirttikleri gibi sakatlığı bu aralar ona engel oluyor, iyileşme gibi bir durumu oluraa eski günlerine döneceğini düşünüyorum. ayrıca barış'ın bugün bahsettiği oyuna çıkıp çıkmama mevzusunda cemalcan'ın neden bunu şimdi söylüyorsun tepkisi, sinsiliğini gerçekten aşırı ele verdi. neden söylemesin? madem tepkilerden korkuyorsunuz o zaman az vicdanlı olun, siz dondurma olayını söylerken kimse sizi susturmadı, gayet çatır çatır konuştunuz. nisa hariç gönüllüler takımını aşırı itici ve yapmacık buluyorum. samimiyetsiz şoparlar. son olarak yunus emre favorim, en samimi onu buluyorum, beni güldürüyor ve beb güldüren insanı severim.
 • evrim'in, barış'ın menajerleri tarafından barış'ı birinci yapması için survivor'a gönderildiğine yemin edebilirim.
  ama ispatlayamam.
 • ulan barış silksin sizi yav zorla adami destekletiyosunuz sakat olmasada sürünmeli parkurlarda yavaş, düz koşuda aldi başını gitti,doktor rapor vermiş karsi cikmissiniz hala atip tutuyorsunuz parkuru önde bitirmenize rağmen de yenemiyorsunuz ve barışa saldirdikca smsleri domine ettiğini idrak edemiyicek kadarda survivor dan uzaksiniz,insallah barış olur sampiyon olamazsa da mma reis olsun
8507 entry daha