şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
23936 entry daha
  • yine güzel kurgulanmış bir fragman. elif'in sudan bile boyunlukla çıkması durumunun ciddi olduğu görüntüsü veriyor. nisa zaten yüksekten düşünce insanları korkuttu. yine de kanımca bunlar gösterildiğine göre amaç reyting. çünkü dikkatli izlenirse bil bakalım yarışmasında elif oynamıyor, konuşmuyor ve boynunu oynatmıyor. yani bil bakalım, dokunulmazlıktan sonra çekilmiş; bu belli. ilgili görüntü sonuçta bu yarışmacıların aileleri var. muhtemelen ikisinde de önemli bir şey yok. acun'un montaj ekibi iyi iş yapmış. (aynı zamanda temenni)
    cemal can'ın tepkileri beni benden alıyor:) cemal can'ın tepkisi

tanım: ne zaman açsam mevlüt okunur gibi birileri sürekli ağladığı, pandemi sürecinde yarışmacıların etinden sütünden sonuna kadar faydalanıldığı, son fragmanıyla izleyenlerin aklı çıkarmaya çalışan; ekşi sözlüğü survivor panorama'ya çevirmiş reality show.

edit akbayram: görüntü eklendi.
  • umarım ailelerine bu fragmanlar yayınlanmadan haber veriyorlardır, izleyince çok kötü oldum bir de ailelerini düşünemiyorum çocuğumun metrelerce yüksekten düştüğünü izlemek istemezdim ya da suya inişini
  • fragmandaki görüntülerden sonra survivor’lar sağlıklarına kavuşsa dahi olayın psikolojik boyutunu atlatamazlar.

kötü bir sakatlık geçiren futbolcular eskisi gibi cesaretli top oynayamaz mesela. tekmeye kafa sokup bayılan adam ikincisine temkinli girer.

bu arkadaşların kötü bir şeyi olmasa bile önümüzdeki parkurlarda hızları ister istemez düşecek.
  • acun yarışmayı erken bitirmek için yarışmacılardan kurtulmaya karar vermiş anlaşılan.

böyle bir fragman yayınlama cesareti gösterdiğine göre ciddi bir şey yoktur diye düşünüyorum. bu fragmandan sonra kadınlarda ciddi bir şey çıkarsa büyük tepki görebilir.
  • kotu görüntüler izledik ama durumlarının ciddi olduğunu düşünmüyorum. klasik acun'un reyting için hazırlattığı fragmanlardan biri. aileler de bilgilendirilmiştir.
  • düzgün yapın lan şu parkurları geçen sene de hikmet parkur kurbanı olmuştu umarım nisa ve elif iyidir.
  • acun'un ciddi ceza alması gereken yarışma. iş sağlığı uzmanları daha iyi bilir elbette ama aylardır düzgün beslenemediği için her an baş dönmesi denge kaybı yaşayabilecek insanların o yükseklikte ağ, korkuluk vb güvenlik önlemi olmadan hem de ıslak zeminde yatıştırılmaları iş kazası nedeni değil de ne?
  • umarım ikisinin de bir şeyi yoktur... biz burada fenalık geçirdik...
  • amacsizca sms atan izleyicilere sahip yarisma programi. 1 sms bedeli de suraya gonderirseniz, bir insana hayatini yeniden vermis oluruz el birligiyle. linke iliskin baslik;

(bkz: #108582163)
  • birine birşey olmadan bitip gitse şu uğursuz sezon. millet kırıldı gitti yaa.

sanki yarışma değil de hollywood filmlerinde ıssız adadaki bir grup garibanın hayatta kalma mücadelesi gibi izlenim oluşmaya başladı bende bu yarışma.

komiser murat'tan sonra tadı kalmayan program.
5053 entry daha