şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
24066 entry daha
  • (#108769945) ne dediysem o dediğim başlık...

2. dokunulmazlık oyunu ile ilgili havadislerim olsun mu?
  • metin kuş kırmızılara "elif yarışsın mı" diye sormadı, neden?

barış'ın sakatlığında, metin kuş mavilere "barış oynasın mı" diye sorduğunda, evrim hanım barış sakatken "oynayacak tabii" demişti.
  • eğer evrim sercan yazarsa 4 kişi potada lan hahaha.

ama yasini yazacaktır.

edit: başta sercan yazacaklar gibi durdu. ama bu sürekli biz gerçek takımız ayağı yapanlar birbirine düşman olduğu için ilk fırsatta hepsi birbirini vurmayı seçti.
  • kaşar yillanmaya devam edecek.
  • hadi evrim sen de sercan yaz da hepiniz çıkın.
  • sercanın ardahan kaptanlık sana çok yakıştı bu sorumluluğu alacağını düşünüyorum o yüzden seni yazdım demesi çok ama çok komik değil mi daha geçen hafta kendisi kaptanken neden aynı sorumluluğu alamadın diye sormazlar mı ?

adam almak zorunda mı o sorumluluğu deyip beni komik olmakla suclayan bir mesaj aldım evet zorunda çünkü kendin yapmadığın şeyi başkasından beklersen o iş olmaz tatlış ;)
  • amk yine yasin potada. evrim kendisini yazmadıkça kurtulamayacağız sanırım kendisinden.
  • programın dokunulmazı yine evrim elbette. sms birincisi yasin olur işalla. git artık ya.
  • berkanin anirmasini herhangi hayvanla benzestirmek bence o hayvana hakaret olur. hicbir hayvan o kadar itici olamaz. ardahani bu yuzden kiniyorum.
  • sanki bu mağlubiyetin suçu hepimizin diyerek anlaşmışlar ve nasılsa elif yoktu, zaten dokunulmaz diye 4 isim çıkaracaklar ki gayet mantıklı bir sonraki dokunulmazlıkta kaybetseler bile isim yazmalarına gerek kalmaz.
5733 entry daha