16633 entry daha
  • evrim'in an itibariyle samimiyetsiz ponpon kızların ve onların aptal fanlarının içinden geçtiği yarışma.

edit: imla
  • yasin'le ne kadar benzer karakterdeymişim dedim yarışmacılar yasin'i anlattıkça. ben de 1 tane pirinç için bile hak geçmesin diye eşit olarak bölüştürür, aç olsam bile ben dayanırım nasılsa diye düşünerek kendi yemeğimi de paylaşırım. adaletten, paylaşmaktan, hoşgörüden anlamayan insanlara da yargı dağıtırım. dur yasin'e oy atayım gaza geldim kimseye oy atmamıştım.
  • evrim , yasin için tanımayan sevemez dedi. sanki evrim' i tanıyanlar çok sevdi.
  • iclerinde yine en hakikisi evrim. nisa gibi o kötü bu kötü diye arkasından konuşup yüzüne canım cicim yapmadı
  • evrim konuşurken, nisa'nın miimiklere, gözlere ne güldüm bee.
  • evrim nasıl bir kezbansin sen ya.
  • berkan'a oy attığım yarışma.
  • nisa mimiklerin çok rahatsız edici, ayar oluyorum.
  • 2600 sayfa nedir lan? gerçek misiniz?
  • psikolojik sorunlu nisa. sürekli dil çıkarması ve gülerek konuşması çekilecek gibi değil. ilk hafta bu kızı gördüğümde favorimdi. içinden böyle sinsi bir şey çıkacağını beklemiyordum. dilerim elenir. umarım evrim’den önce elenir hem de. o kadar sinir oluyorum mimiklerine ve saçmasapan konuşmalarına.

bu şımarıklığının cesaretini kimden alıyor acaba. kafası bir dünya haller hareketler. saygısızca tavırlar falan. elen de git artık.

edit: önceki bölümlerde sercan’ın üzerine oynamış. psikoloji düzelir ama karakter düzelmez demiş. sürekli karşı tarafa kendini kötü hissettiren hareketlere giriyor. sercan’ın adı geçtiği an dalga geçer gibi gülüp kıkırdıyor. sanki her şey kendisiyle ilgili. adam lafını etmiyor bu sürekli uğraşıyor. kafalar değişik.

karakterden bahsediyor ama yasin için de arkasından kötü biri demiş cemal can’a. sonra konseyde onun için, abi gibi baba gibi diyor. iki yüzlü sinsi. evrim’den hoşlanmasam da o konuşurken, cemal can’a bir şeyler deyip güldü. saygısız sinsi.
3908 entry daha
hesabın var mı? giriş yap