18757 entry daha
  • türkiye'nin en büyük sorunlarından biri liyakat. bu burada da değişmiyor. adam, son bir aydır varlık bile gösteremiyor. başarısı var mı diye düşündüm aklıma bir şey gelmiyor ama sadece ve sadece sms gücü sayesinde, sercan beni potaya koyarsa hayatının hatasını yapar diyor.

ne diyim böyle olaylar gördükçe, hayatımda yaşadığım haksızlıklar aklıma geliyor, daha fazla sinirleniyorum.
  • acun kural kitabı yaz be kardeş anasını ağlattın adamlar 5 aydır aç eğer seni anladıysalar beni şeyapsınlar
  • abi şu berkan kime benziyor, hareketleri kimi andırıyor diye hep düşünüyorum en sonunda buldum. yahu bu southpark sessizliği videosunda ki rizeli kemençeçi abimiz değil mi? hareketler, tepkiler bildiğin o.
  • karakterleri itici, tipleri itici, kazanmaları itici, sevinçleri itici, itici itici itici. tabi ki kel oğlanla yaveri elif. tvyi kapatma isteği doğuyor gördüğüm an. neyse ki barış güneş gibi parlıyor orda. çatır çatır şampiyon olacak. salak keloş o kadar koştuğuyla kalıcak. bi karakterin ve duruşun olmazsa, anca koşar koşar oturursun. barış gönülleri koşarak geçti ve kazandı. eski sarı papatya yeni keltoş fanları da ağlar burda artık, omo boroş hokatmoyodu diye asdfhjkl
  • 2-3 aydır sol frame'de 4ncü veya 5.sırada gördüğüm sponsor reklamı sanırım
  • sms desteğine güvenen çok yarışmacı gördük de barış kadar bunu hissettirenini hatırlamıyorum. adam o kadar eminki elenmeyeceğinden, koşup oyun kazanmak gibi bir derdi hiç yok. son dörde kalacağı kesin ama başarısız ve kibirli birinin şampiyon olamayacağından eminim. barış'ın bu hali cemal'e yarıyor. performansı düşen berkan da şampiyonluktan git gide kopuyor.
  • barış'ın bu kadar şımarık olması, g.tünü kaldıran sms atıcıları sayesindedir..

eserinizle gurur duyun.. ülkeyi de yönetenler bazı konularda cesaretlerini cahil kesimin koşulsuz attığı oylardan alıyor..

benzerlikler üzücü..
  • yarışmayı altı aya uzat. finale doğru dokunulmazlık oyununda beş yapan kazansın de. canlı yayında oyun oynat. finali iki güne yay.

bence yetmez acun bey. corona bitene kadar oyun oynayacaksınız de. çık üstlerine vur kırbacı. adanın etrafını elektrikli telle çevir. kaçmak isteyeni infaz et.

slogan da şu: yaşamak için yarış.

güzel fıkır.
  • gitgide girilen entry sayısı düşüyor..

9 gün sonra da finalmiş zaten.

karantinanın unutulmaz bir faktörüydün survivor. gerçi izlemedim bayadır. yine de öyleydin.
  • sercan keşke barış'ı söylese. elenirse 9'da sıfır çeken barış ve berkan adada kalırken, bu dokuz oyunun altısını alan sercan gitmiş olur. barışçılar da buna adalet der. berkancı diye bişey yok ama olsaydı onlar da adalet derdi.
1784 entry daha
hesabın var mı? giriş yap