• uğur ne zaman oyun oynadıda sakatlandı.
  • acun dedi ki ''sevgili seyirciler şimdi reklama gidicez ama siz sms sıralamasını şu an acunn.com üzerinden görebilirsiniz.''

ama nedense sms sonucları en son 2016 yılında girilmiş.. :) çalışanların tembel galiba acun abi
  • ada hayatı vir, bana entrika vir , dedikodu vir, fare vir, kokonat toplamaca vir ,balık tutmaca vir , yeter artık kimsenin bomboş kosup sonunda iki labutu düşürmesini 2 saat boyunca izlemek istemiyoruz e madem hep yarışma olacak bide bu sene adada bile değiller sacma sapan yerlerdeler gidin antalyada çok güzel koylar var hem maliyet az hem kendi ülkendesin git oraya kur parkur yoldan adam toplayıp yarıştır bu ne ya
  • sıralama videosu gizli bir yerde olan yarışma.

makbule elendi gençler..

alın hatta link: https://www.acunn.com/…vivor-1-hafta-sms-siralamasi
  • büyük ihtimalle uğur pektaşla parada anlaşamamış yarışmadır.
  • nisa çok şirin.ama öyle kadınsı bişey değil sözünü ettiğim.sanki bokuyla oynarken anne babasına yakalanan piç kurusu şirinliği var itoğluitte.
  • aynı kadının hem eski kocasını hem de eski sevgilisini bünyesinde barındıran yarışmadır. bir de gidip mecburen aynı takıma koymuşlar adamları. gerçekten gülerek yazıyorum bunları. acun çok değişik adamsın. emrah’a kızıp emrah’ın senelerce kabul etmediği oğlunu yarışmanın kadrosuna almak bile yeteri kadar iyi bir troll’ken; gamze özçelik’ten, eski kocasından, eski sevgilisinden ne istedin be adam. hala gülüyorum bak.
  • ceyhun kusura bakmasın kalıbının adamı değil. "bilseydim gelmezdim, evimi özledim" isimli zırlak videosuna ve ada yaşantısındaki ağlayıp zırlamalarına, berbat performansına rağmen evrim den korktuğu için ismini söyleyemedi. bildiğin korktu. "evini özledi, zayıf buluyorum" bahanesini uydurarak bence evrim den daha iyi yarışmacı olan makbule nin ismini söyledi. büyük ihtimalle makbule elenecek.

kararından sonraki vücut dilinden söylediği yalandan ve korktuğundan dolayı bir utanç belli oluyor zaten. bu adamın sms te çıkacağı belliydi. demek ki manipülasyon ile en silik insan bile birinci yapılabiliyor. veya toplu sms doğru ise böyle düşünmemiz isteniyor da olabilir. eğer öyle ise adamdan lider kasılmak isteniyor ki görünen o ki çok zor.

cemal can a helal olsun diyorum. adamın cinsel tercihleri umurumda bile değil. ceyhun onun kadar cesaretli, yürekli değil. her türlü çirkefliği çatır çutur yüzüne vurdu gömüğün.
  • bana bir tane reyting uğruna acunun yapmayacağı şey gösterir misiniz?
  • başta bir ümitlendirdi ama yok bunlar da çıkamayacak 2017 sezonunun üstüne belli oldu.

hakikaten nasıl bir sezondu o ya negatif reis serhat, yancı furkan, rabbim sedat, japon ilhan, mıymıy adem, varoş sabriye, mengüç tarık, pasif agresif fatih, keş eser, yılan sadin, goril volkan, ogesu, bayrampaşalı bitirim erdi, kezban berna, sinsi şahika..

hepsi toplumun bir bölümünü temsilen gelmiş gibiydi.

kavgalarda sanki kişiler değil toplumsal olarak temsil ettikleri kitleler savaşıyordu birbirleriyle.

artık seneye.
hesabın var mı? giriş yap