• evrim, gerizekalısın o yüzden anlayamazsın çünkü. iki libero oynuyorsunuz, hücum bilmiyorsunuz.hadi bilmiyorsun, topu uzak köşeye at, öne at, boşluklara at, bunu akıl et. fiziksel olarak onlardan geridesiniz, acun sana fileyi indirelim, sahayı büyütelim dedi kabul etmedin. sizden iyi atak oynuyorlar ve fiziksel olarak sizden üstünler, cevabı budur. sana sunduğu şeyleri kabul etseydin belki kazanırdınız ama zekan yetmediği için kaybettin.
  • şimdi tam olarak kaptanın oğlundan bize ne oldugunu anlayamadıgım yarısma. hayır bize ne gerçekten bundan tamam karantina da sıkıntıdan izliyoruz da abartmasanız mı acaba bir de küçük bir cocuk sandım kocaman adama da böyle video yapmazsın yani
  • bir şekilde orada olsam, acun'un hiç şansı yoktu voleybolda. şu hayatta iddialı olduğum başka bir şey yok zaten.

kızları destekledik, ama olmadı gene.
  • evrim hala nasıl kaybettik anlamıyorum diyo ya hayret bişey. adamların kucağına top atarsan kaybedersin tabi bunda şaşılacak bişey yok.
  • acun düzenbazı voleybolun bug'ını bulmuş. file dibine düşeni ayakla kaldır. karşı takım o topları çıkarmak için oradan oraya uçup efor sarfediyor. tabi smaçta yasak. niye nasıl çıkacak o sert toplar. oyunu daima oynatan kazanır.
  • mert'in ben cok akilli bir adamim dedigi yarisma hahahaha. sinsilik ne zamandan beri akillilik oldu lan? ayrica bir insan kendine ben akilli biriyim der mi? cringe.
  • acun'un survivor boyunca kaybettiği bir tane bile yarışma var mı?
  • iki gündür izlediğim program.
    survivor diyetiyle 2 günde 40 iq verdim.
  • şu mert kadar balon bir yarışmacı olmamıştır heralde survivor tarihinde . adama akıllı, zeki diye diye kendini bile inandırdılar sonunda. adamin tek yaptığı şey insalara leke sürmek ve yanlış strateji yapıp pis pis sırıtmak. tek özellikleri bunlar
  • kaptanımızın değerli, tatlı oğlu tolga can'ın kazık kadar çıkması peki ahahahahaha niye ama neden ne gerek vardı o fotoğraflara
hesabın var mı? giriş yap