• survivor ekstra da ki gibi bir işim olsa keşke.
  • twitter'da bir arkadaş alman ligini izlerken fotoğraf atmış, altına da "oynayın ulan köleler" demiş. zeki adamın tv elemanlarına tavrı bu olmalıdır.

yine twitter ve burada bir yarışmacı için saatlerce kendini paralayan, onlara adeta kul köle olanları görünce o geldi aklıma.

izleyin geçin arkadaşlar, onlar para ve söhret için köle olmayı tercih eden, ruhunu acun'a satmış kişiler. abartmayın. siz niye bu kölelere köle oluyorsunuz?
  • acun ılıcalı’nın egosunu beslemesi kabak tadı verdi.

tamam ayak tenisinde ve futbolda profesyonel futbolcu sercan’ı yendin, voleybolda senelerce voleybol oynamış evrim’i yendin, basketbolda profesyonel oynamış barış’ı yeniyordun berabere bitirelim dedin..

tamam ya kral, sensin. her şeyin en iyisi sensin, sen yenilmezsin, seni kimse yenemez, sen en güçlüsün.

yarışmacıların instagramda gördüğü ilgiyi bile kendine çekmek için sürekli canlı yayınlara başladın, instagramı diline doladın.

bak artık kabak tadı vermeye başladı, sürekli bir kurgu var onun da farkındayız. reality show bahane egoyu beslemek şahane.

tamam anladık, senin de dediğin gibi dominikte 3 gün kalınca sıkılıyorsundur, ama yetmedi mi? ingiliz atı gibi her gün yarıştırdığın yarışmacılarla aşık atıyorsun. bilinçli herkes barış ve berkan gibi basketbol geçmişi olan adamların seni ve saz arkadaşlarını tokat manyağı yapacağını bilmiyor mu? en iyi sen biliyorsun ya neyse.

sercan ayak tenisinde seni 2-0 yenerken 3-2 yenilmesi falan, evrim nisa ikilisi seni tokatlerken birden yenilmeleri falan, barış berkan ikilisi içinizden geçecekten birden sizin öne geçip, sizi yakaladıkları an hadi berabere bitsin demeler falan. tabii lan kurgu falan değil, kesin yaşanmıştır senin galibiyetlerin. kaybedersen imajın zedelenir, kaybedersen dalga konusu olursun, kaybetmemelisin. çünkü kanal senin, yarışma senin, yarışmacılar da senin işçilerin. hakiki tosun paşa sensin, tebrikler.

debe editi: şampiyon barış ya da cemal can olur.
  • 2 aday çıktığı için sms birincisinin söylenmesine gerek yok bu yüzden aday düşmesi söz konusu değil.
  • ulan yunus emre jöle gibi adamsın.
  • sms birincileri karşı takımdan birini potaya sokabilecegini anladım fragmandan öyle hissediyorum hadi bakalım göreceğiz bu da benim survivorim acun reyiz
  • güccükken izlediği çorumspor maçından etkilenir ve heyecanla ''anaaa! ben futbolcu olacağım'' diye annesine seslenir. ve annesi ''oy oy! benim sincap yüzlü evladım, hemen babana söyleyim sana bir top alsın'' der. işte sercan'ın hikayesi böyle başlar.

sonra bu sincap, futbol kulüplerinde burnundan ''hırs hırs'' diye soluyarak deli gibi koşturur. ardından o takım bu takım derken en sonunda milli takıma kadar yükselir. her şey yolundadır, para pul köpeği olmuştur. hayallerine ulaşmış ve sincapça bir mutluluk yaşamaktadır.

ne olduysa bundan sonra olur. para ve şöhret aklını alır, gece hayatını keşfeder. geceleri alemden aleme akar. böyle güzel güzel sinyoritaları görünce kedi gibi gözleri parlar. önüne gelen paragöz hatun buna göz kırpar ve bu safta her göz kırpanın üzerine sincap gibi zıplar. bunu aslansın, kaplansın, yakışıklısın diye paso sövüşlerler. saçları o sinyoritaların kucağında evcilik oynarken döküp durur. eh! bu durumlar karşısında güçten düşer ve futbol hayatı yalan olur. o artık kaybeden bir sincaptır.

derken, bu en sonunda soluğu survivor'da alır. sercan'ın en iyi özelliği gözleriyle ve yüz ifadesiyle duygu ve düşüncelerini çok iyi dışa yansıtmasıdır. çoğu zaman gözlerine ve yüzüne baktığınızda ''kim ışınladı lan beni bu adaya, hangi galaksiden ceza olsun diye yanlışlıkla buraya yolladılar?'' der gibi hüzünlü ve öfkeli bir ifade görürsünüz. evet, belli ki o şaşalı günlerden, kumlarla dolu kötü survivor'a uzanan hayat onu derinden yaralamış. bunlarda yetmezmiş gibi birde kepçük ağızlı nisa kendisini ''ersin abi'' ilan edip poposuna tekmeyi basar.

sercan'ın bazen içine düştüğü durumları düşünürken birden sırıttığını görürsünüz. kendi haline yeri geldiğinde gülecek kadarda ilginç biridir. böyle tiplerden iyi ve kafa arkadaş olur. en kötü günde bile sizleri trajikomik durumlarıyla güldürebilirler. yunus emre'den sonra biz ekşicilere en çok benzeyen ikinci karakterdir. ve survivor'a yarışmak için gelen bir insan görünümü yok. daha çok dominik adasında kaybolmuş ve şaşkın bir sincap izlenimi vermektedir.

o değil de, bizim sincap yine kenarda oturmuş kendi kendine söylenip duruyor ve bir taraftan da hüzün ve sinirle karışık bir halde buraya bakıp ''sende yazma lan benim hakkımda, zaten yeteri kadar mundar oldum'' diyerek bozuk atıp duruyor.
  • o değilde sokağa çıkma yasağı var bu survivor extra elemanları nasıl stüdyoya gidiyorlar iş yerinde mi yatıp kalkıyor bu kekolar
    edit : boş yorum yapmak için dışarı çıkmak yasak değilmiş abi yöneticilerimiz öyle uygun görmüş sonuçta halkın gazını alan bir programı yasaklayacak değillerdi :)
  • furkan dede semih öztürk'e: ben çok iyi bir survivor izleyicisiyim, sen de çok iyi bir survivor izleyicisisin...

belli... değişen eleme sisteminden bile ikiniz de haberdar değilsiniz... hadi iyi izleyici olma ama orda çalışıyorsunuz la siz akfjshflabdk...

tanım: çalışanlarının işle alakasının olmadığı yapım şirketinin programı...
  • umarım gönüllüler kaybederse yasin maymunu gider.
hesabın var mı? giriş yap