• bayram'ın 1. günü (24 mayıs pazar) yayınlanacak olan anlat bakalım özel bölümündeki eşleşmeler belli olmuş. *

gönüllüler

barış - cedi osman
    cemal - ezgi mola
    yasin - hadise
    ardahan - sarp apak
    berkan - gupse özay
    evrim - yılmaz morgül *
    nisa - enis arıkan

ünlüler

elif - murat dalkılıç
    aycan - emre belözoğlu
    sercan - burak yılmaz
    yunus emre - bülent serttaş *

bana göre en güzel ve mantıklı eşleşme barış ile cedi osman olmuş.

ameliyat reis ile bülent serttaş eşleşmesinin çok komik olacağı kesin! *

yılmaz morgül ne alaka onu tam anlamadım. kendisi cümlesini bitirene kadar süre biter zaten. * veya oyun esnasında aniden dua etmeye başlayabilir! *
  • anlat bakalım'da sercan yıldırım ile burak yılmaz eşleşmiş. bu ikili ancak gol kaçırma yarışına girer yav.
  • burak yerine caner olsaydı yanlışlıkla söylenen yasaklı kelimelerden sonra ağızdan kaçan ufak küfürleri dinler ve şenlenirdik.
  • murat’ın tabu çakması oyunda bugün sürpriz bir isim bizlerle demesi ve sürpriz ismin acun çıkmasıyla eğlendiren yarışma anxnsnd
  • acun'un barış'ı nereden parlatacağını şaşırdığı yarışma.

böyle ezik, silik, yarışmaya hiçbir katkısı bulunmayan adamı zorla şampiyon yapmaya çalışıyor. olmuyor işte zorlama. bu adam hırsızlık yaptı, arkadaşlarının hakkını yedi, bu adam senin gözünün içine baka baka konseyde yalan söyledi, liderliği yasin gibi bir şaklabanın elinden almayı bile başaramadı. performansı vasat vasat vasat. o konuda listelerde hala başta olmasına kusura bakmasın kimse ama bir taraflarımla gülüyorum. görünen köy klavuz ister mi? bu adam berkan'dan, cemalcan'dan fazla oyun kazanıyor olabilir mi? hele ki son zamanlarda ya hiç oynamıyor ya da çıktığı iki oyundan en az birini kaybediyor. eskiden avantaj oyununa çıkacağım diye tuttururdu, baktı sürekli kaybediyor artık hiç oyuna çıkmak istemiyor, arkadaşlarına siz çıkın oyuna diyor.

her hafta nasıl oluyorsa artık sms'de birinci çıktığı için iyice bıraktı yarışmayı da, adada sadece yatan, yarışmaya pozitif hiçbir katkısı olmayan, daha da silik bir barış izliyoruz acun sayesinde.

adamı diğer konularda bir türlü öne çıkarmayı başaramayan acun anlat bakalım oyunundan medet umar hale gelmiş. normalde bu oyunda 2 taneyi bile zar zor anlatan bu"über yakışıklı şampiyon adayı" arkadaşımız nasıl olmuşsa 10 tane birden anlatıyor. hadi oradan. survivor tarihinde yok. bu dostumuz anlatma konusunda o kadar yetenekli ki daha ağzını açmadan evrim cevabı biliyor falan, o derece yani. başlarda barış'a karşı nötrdüm ama şampiyonluğu hiç ama hiç hak etmeyen bir adamı zorla şampiyon yapmaya çalışmaları beni sinir etti. artık barış'a karşı büyük bir antipati duyuyorum. önce ersin'in, sonra da mert'in gidişiyle iyice tadı tuzu kaçan yarışmayı ünlüler kazansın ya da gönüllüler kazansın diye değil, artık sırf barış çıktığı oyunu kaybetsin diye izliyorum.
  • anlaşıldı hakan ile bora almışlar talimatı evrime yükleniyorlar.

ulan gönüllülerde iken evrim ile yunus emre yakın arkadaşlardı. yunus emre ilk geldiklerinde bir atıştılar sonra gayet iyi anlaşıyorlardı. ikisinin de röportajı vardı yunus emre takım değiştirince.

yahu bu yorumcular ne izliyorlar ? resmen algı yöneterek yarışmacılara vuruyorlar. yuh
  • program önümüzdeki hafta itibariyle bitecektir ünlülerden bir kişi daha gidecek ve takımlar karışacak izlenirliği tamamen azalacak gönüllü fanboylarının tutacağı bi gönüllü takımı kalmayacak artık kendi takımlarını tutarlar anca *.

gönüllü fanboylarının içine sıçtığı yarışma.
  • izlemek, eğlenmek, laf sokmak falan okey de, sayfalarca analiz kasmak nedir be abi? bu kadar boş olduğunuza inanmak istemiyorum.

tanım: 2020 model bir yarışma.
  • bu sene boşluktan izliyoruz. eğer önümüzdeki sene de böyle çoluk çocuk katılırsa kimse izlemez. o yüzden önümüzdeki yıl çok sağlam bir kadro kurmaları lazım.
  • dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazanacak . kazanmalarında berkan ve nisa’nın çok ekstra önemli katkısı olacak .
hesabın var mı? giriş yap